Drops Fabel papildymas

Kojinės niekada nebūna mezgėjų pamirštos, bet ypač populiarios tampa vasarą, nes geresnio kelioninio projekto ir nesugalvosi. Dabar, tiesa, ir keliones jau išgalvoti reikia;), bet tas tikrai nemažina kojininio siūlo populiarumo. Jį mėgsta visi, net ir kojinių nemezgantys – skaros, megztukai, pirštinės, kepuraitės, sijonai, liemenės – viskas iš jų bus gražu, patogu, ilgai nešiojama ir lengvai prižiūrima. Todėl savo eilės prisistatyti laukusią didžiulę siuntą iš Garnstudio pradedame būtent nuo jų kojininio siūlo – DROPS FABEL (75% vilna, 25% poliamidas, 50g~ 210m). Labai dažnai kojininiai siūlai būna pakuojami į 100g kamuolius, nes tiek reikia vienai porai. Bet jei nori derinti, kombinuoti, pridėti, tokie dideli kiekiai dažnai būna nelabai parankūs, todėl mažesnės Fabel pakuotės tikrai bus mezgėjų įvertingos. Kaip ir jų gausus spalvų pasirinkimas (tiek margų, tiek vienspalvių) bei labai nedidelė kaina.

1-IMG 0ff487

Šį kartą atkeliavo tikrai didelis ir gausus Fabel būrys, kai kurios spalvos bus gal kam ir visai nematytos:). Nuo gamtiškai rusvų ir žalių

1-IMG 048nf5

bei visada reikalingų pilkų tonų 

1-IMG 048nn2

pereiname prie pavasarinių mėlynai žalių atspalvių.

1-IMG 050ggg1

Tiek vieni, tiek kiti, turi savo arsenale ir margučių, ir vienos spalvos nemenką pasirinkimą:).

1-IMG 050dd7

Mėlyni atspalviai prasideda pietų kraštų jūrų žydrumu ir ateina iki mūsų debesuoto dangaus, ir net naktinio žvaigždėto;).

1-IMG 0fff513

Šiltų atspalvių paletė konkuruoja su šaltąja paletės puse savo gausa – 

1-IMG 049ff4

tiek vienspalvių, tiek margintų. 

1-IMG 04dd96

Rinkitės gražiausias!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00