Atnaujiname darbą

Po ilgų penkių savaičių MZ vėl atveria savo duris. Kol kas dirbsime įprastu laiku, 11-19 val., nedirbsime tik šį šeštadienį, balandžio 25 dieną.
Laikas įprastas, sąlygos – ne visai;). Apsipirkinėti siūlų parduotuvėje su kauke ir pirštinėmis, neužtrunkant ilgiau leistinų 20 minučių ir ne daugiau nei po porą žmonių vienu metu yra tikras iššūkis, kaži ar ne rimtesnis nei apsipirkinėti karantino parduotuvėje, už kurį esam jums visiems be galo dėkingi, bet tokios dabar yra būtinos bet kurios prekybos sąlygos ir labai tikimės, jog jūs padėsite mums rūpintis visų mūsų saugumu, o mes per tą neilgą laiką (20 minučių siūlų parduotuvėje!?) galėsime skirti visą dėmesį būsimiems jūsų projektams:). 
Tiksliai žinantys, ko norėtų, gali brūkštelėti savo norus el.paštu (info@mezgimozona.lt) ar paskambinti telefonu (867643668), tuomet bus galima suruošti siuntinuką greitam atsiėmimui. Visas tas nepatogumas laikinas, virusai ateina ir praeina, o mezgimas lieka:).
Beje, karantino parduotuvė, realiai MZ atsidarius, tikrai neužsidaro! Kol vaikščioti nesaugu, o kartais ir toli, visada galite užsisakyti siūlų ar kitų priemonių el.paštu ar FB žinute, viens du ir jūsų siuntinukas bus paštomate:). Smagaus mezgimo!

IMG 08klj67 2{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00