Penki draugai ir baltas tvidas

Dar graži pora naujienų dėžėje, skirta kojinėms ir ne tik:). DAS PAAR (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) yra patys nuostabiausi siūlai simetrijos mylėtojams. Ši marga sruoga išsivyniojus pasidalina į dvi visiškai vienodas dalis, nereikės nei sekundės rūpintis, ką nuvynioti, kur pradėti ir baigti, kad antra kojinė būtų ne panaši, o visai tokia pati! Baktusus mezgantys galės drąsiai pasiimti tokią sruogą į kelionę ir jums nereikės ieškoti svarstyklių, kad rastumėte vidurį (norėjau pasakyti, jei neturite svarstyklių namie, nereikės papildomo pavojinogo žygio į parduotuvę), viena skarelės pusė bus tobulas kitos atspindys tiek raštų, tiek dydžio prasme. 
Lentynose jūsų laukia daug daugiau spalvų (tai yra, gali laukti paštomatuose;)), atkeliavo pasibaigęs Penkių draugų spalvynas.

1-IMG 064vv0

Ir dar labai laukta naujiena – Admiral tweed bunt (78% vilna, 19% poliamidas, 3% viskozė, 100g ~ 420m). Konkrečiau, labai laukta spalva. Šis siūlas iš bendros kojininių masės išsiskiria ne tik ypatingu švelnumu, bet labai ypatingu baltu atspalviu, kuris gražus ir pats vienas ir tinka prie ko tik nepridėsi;). Nesate šviesių spalvų gerbėjas? Visi kiti atspalviai taip pat lentynose:).

1-IMG 062vv2

Spalvingų mezginių:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00