Pavasarinėms nuotaikoms

Visi gražūs ir spalvoti Schoppel-wolle kamuoliukai nėra tik vilnoniai – tokiais pat ilgais perėjimais ir išskirtinėmis spalvomis dažyta ir šios kompanijos gaminama medvilnė – Zauberball Cotton (100% ilgo pluošto graikiška medvilnė, 100g ~ 420m) – ir tai yra vienas nuostabiausių pasirinkimų planuojantiems šiltojo sezono mezginius. Siūlas jau išbandytas ir pamėgtas dėl savo puikios kokybės, išskirtinių spalvų ir nepaprasto skalsumo.

1-DSC03963

Šio sezono naujienose atsispindi ir gamintojo meilė ryškioms gaivioms spalvoms (viršutinėje nuotraukoje – naujiena Saulėta pusė), ir puikūs pasirinkimai nuosaikesnių derinių mėgėjams – Banko paslaptis. Abu spalvynai, jau matėte iš naujienų, taip pat turi (ir ne po vienos rūšies) vilnonius variantus.

1-DSC03975

Netolygiai dažytų turtingai vienspalvių medvilninių kamuoliukų šeimą šį sezoną papildė labai reikalingos naujienos – keli mėlyni atspalviai, šilta šviesiai pilka ir šalta tamsesnė pilka, 

1-DSC03966

pavasarinė žalia

IMG 9482fgr 2

bei juosva spalvos. Visos jos puikiai dera tiek tarpusavyje, tiek sėkmingai gali būti komponuojamos su pereinamų spalvų tos pačios rūšies siūlais.

IMG 946ee3 2

Pasipildė ir praėjusių metų favoritų gretos – mėlynai violetinė Darbininkų klasė

IMG 949rr1 2

bei nepaprasto subtilumo ir gražumo Nauja žemė.

IMG 9ff473 2

Dar viena šio sezono naujiena – Miesto centras – 

IMG 94ee68

jau spėjo išsibėgioti po mezgėjų krepšius ir kai kas jau baiginėja suknelę, o 

ddvwe

kai kas pavasarį pasitinka nauju baktusu:).

IMG 406eee0

IMG 4071 2

Skarelė megzta ir fotografuota Jolantos Žilinskienės. Siūlai – Zauberball Cotton 2407 (Miesto centras).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00