Malonios smulkmenos

Kartu su mezgimo žymekliais atkeliavo dar visa eilė labai naudingų mezgimo priedų. Rausvas drambliukas yra ne žaislas, jis yra rimtas prietaisas virbalų storiui nustatyti, tuščiu viduriuku paskaičiuosite, kiek akių telpa 10 cm mezginyje, o po nuleistu straubliu slepiasi aštrus peiliukas, kuriuo bet kur nupjausite siūlą – net lėktuve! Spalvoti dideli žiogeliai patogiai palaikys palaidas akis (nuo jų patogu ir numegzti, net perverti nereikės), o tokios pat margos adatos turi vielinę uodegytę, į kurią tilps net pats storiausias siūlas!

IMG 96kl43 2

Pagalbiniai virbalai pynėms iš tiesų yra pagalba, o ne papildomas trikdys, nes akys nuo niekaip nenubėgs, o bus visos saugiai laikomos ir patogiai numezgamos. Trys dydžiai bet kokio storio siūlams! O kai išbandysite patogias išlankstomas formas bumbulams gaminti, į daug vargo reikalaujančius kartotinius šablonus nė nebežiūrėsite. Siūlo nereikia niekur verti, nutraukti, tik suki patogiai nuo kamuoliuko ir akimirksniu turi tobulą bumbulą. Kai tokie pirmą kartą atsirado mūsų namuose, teko skubiai nuo vaikų slėpti pačius gražiausius siūlų kamuoliukus – taip jiems magėjo viską į bumbulus susukti. To entiuziazmo vaisiais iki šiol kasmet puošiam eglutę:).

IMG 40vv86

Kojinių blokatoriai atkeliavo dviejų dydžių (M ir L) (Židrone,  nepamiršau S, nebuvo šį kartą:() ir jei manote, kad jūsų kojinės ir taip gali puikiai apsieiti be jokių pagalbinių priemonių suteikiant joms galutinę prekybinę išvaizdą, tai tiesiog kartą išbandykite. Gali būti, kad nepažinsite savo darbo vaisių;).

{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00