Madingiausi dalykai

IMG 91hh15 2

Paprastai vengiu viename įraše tiek skirtingų mezginių, tiek skirtingų temų, bet šiandieniniai du taip glaudžiai vieną žmogų apgaubę ir taip jam tinkantys, kad teko abiems skubiai bendro vardo ieškoti:). Ir vardas tas būtų „Madingiausi dalykai”.

IMG 9jj118 2

Individualumas rankdarbiuose man visada buvo aukščiau už bet kokius mados vėjus, bet kartais abu keliai tame pačiame taške susikerta;). Ir eini žmogus pasipuošęs šiltutėliu islandiškos vilnos megztuku su pačiu aktualiausiu šiandieniame mezgimo pasaulyje moheriniu priedu. Priedas tas trijų spalvų, bet kaip moheris vienas temoka, be galo subtiliai paspalvina šviesiai pilką vilnonį pagrindą.

IMG 912hh4

IMG 912hh6 2

Prie megztuko – tokio pat subtilaus nelygumo, gražių ir labai modernių tekstūrų baktusas, kaip ir toks pats pilkas, tik vos balsvu linu pataškuotas, bet ir ne visai pilkas – panašių žemės spalvų margas merinas įsijungia į bendrą paveikslą (atkreipkite dėmesį į šį derinį, puikiai abu siūlai sudera storumu, o spalvinių derinių variantai – begaliniai).

IMG 9hh131

Tokiais gražiais dryžiais įsijungia, kad visos dalys – ir spalvotos, ir vienspalvės – į be galo vieningą kompoziciją susijungia.

IMG 91hh28

Ne tik prie megztuko, prie striukės ir veido taip pat:).

IMG 91yy33

Jolitos Noreikienės megzti skarelė bei megztukas. Skarelės modelis – personalizuotas „Baktus„, siūlai – Alb Lino 9200 su Edition 3.0 2349 (Mineralų pėdsakai). Megztukas megztas iš Istex Lettlopi 0054 kartu su Isager Silk Mohair 12, 41 ir Rowan KidSilk Haze 676.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00