Knygos po eglute

Ne viena mezgėja, perkanti siūlus, padejuoja, kad namie jų turi tiek, jog antrai parduotuvei užtektų;). Rečiau girdėjau skundus dėl knygų apie mezgimą pertekliaus. Dėl idėjų gausos nusiskundimų girdisi dar rečiau, greičiau atvirkščiai, jos nuolat paieškomos;). Žinoma, internetas mums tikrai turi ką pasiūlyti, bet niekas neprilygs malonumui vartyti gražią mezgimo knygą.
Kalėdų seneliams iš nemenko knygų ir žurnalų arsenalo išrinkom kelis naujausius ir įdomiausius.

IMG 88jj76 2

Ką tik atvykusioje siuntoje iš Isager vėl yra naujausia dizainerės Helgos Isager knyga „Stitches“ – knyga apie stilingą ir labai nešiojamą garderobą su unikaliais rankinio siuvinėjimo ženklais.

IMG 88nn72 2

Jei turite savo akiratyje užsienyje gyvenančius ir Lietuvos mezgimu besidominčius – juos tikrai maloniai nustebins ir pradžiugins D. Druchunas knyga „Lithuanian Knitting. Continuing Traditions“. Nudžiugins ir gyvenančius Lietuvoje – tai vienintelė šiuo metu išleista rimta ir solidi knyga apie mūsų šalies mezgimą.

IMG 88vv73 2

Naujausias Arne ir Carlos albumas „New Nordic. Mens Collection“ pradžiugins tiek mezgančius vyrams, tiek ir naujomis šviežiomis tradicinių raštų interpretacijomis. Jūs tikrai nesitikėjote pamatyti tiek įprastos aštuoniakampės laimę nešančios žvaigždės neįprastų pavidalų! Ir neįprastų žinomų siūlų derinių. Ir dar daug ko:).

IMG 88ll74 2

O gal dar jūsų būsimas dovanų gavėjas dar nenusimezgė išsvajoto islandiško megztinio? Ir nepabandė unikalios toje šalyje auginamų avių vilnos? Gražiausias modelių žurnalas ir visų spalvų kamuoliukai laukia…:)

IMG 8nn877 2{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00