Einband fejerverkai

Taip jau sutampa, kad kiekvienos Kalėdos MZ tampa smagių siurprizų metu. Prieš keletą metų šventes sutikome tikra ta žodžio prasme tarp dėžių – su milžiniška Drops siūlų siunta, dar vienas – paskendę milijone naujų virbalų pakuočių. Praeitais metais, prieš pat šventes sulaukę naujų Isager siūlų, jautėmės, lyg būtume gavusios labiausiai išsvajotą Kalėdų dovaną pačios;). Šie metai be visos krūvos neseniai gautų ir dar pristatyti nespėtų spalvingų papildymų atsinešė savo naujieną – islandišką EINBAND (100% islandiška vilna, 50g ~ 250m) siūlą. 
Tai pats ploniausias Istex kompanijos gaminamas viengijis siūlas, suverptas iš islandiškų avių povilnės, labai šilto, minkšto, lengvo ir puikiai izuoliuojančio vidinio sluoksnio. Gamintojas primygtinai rekomenduoja nusimegzti pavyzdėlį ir jį išskalbti bei išblokuoti, nes išskalbtas siūlas keičia formą ir tik tada galima tiksliai apskaičiuoti reikiamą akių skaičių. Virbalai gali būti naudojami nuo 2 iki 6 mm, tokį diapazoną turi tik moheris, pasižymintis be kitų savybių puikiu formos laikymu.

IMG 8743gg 2

Atkeliavo Einband triukšmingai ir spalvingai – visa turtinga 46 spalvų palete.

IMG 875bb1 2

Visas spektras natūralių pilkų ir rudų atspalvių

IMG 8hj762 2

labai gražiai dera prie geltonai žalių,

IMG 875jj6 2

labai turtingų mėynų

IMG 875l9 2

ir dar turtingesnių violetinių bei raudonų kamuoliukų.

IMG 876kj9 2

Mano pažintis su šiuo siūlu įvyko gerokai anksčiau pasirodymo MZ ir iki šiol niekaip negalėjau tvirtai apsispręsti jo naudai – labai jau klaidinantis pirmasis pojūtis… Kamuoliuke vilna atrodo lyg vielinė ir reikia mezginį išplauti, kad įvyktų stebuklas. Siūlas išsiskleidžia, išsipūkuoja, suminkštėja neatpažįstamai… 

1-IMG 0040

Bet net ir suminkštėjęs jis nesuskysta ir puikiai laiko formą, todėl kiauraraščiai iš jo atodo TOBULI!

1-IMG 0061

Jo tvirtumas ir vilniškumas gali bauginti šalyje prie šilkinės suknelės, bet joks merinas jums neištvers gyvenimo išoriniame pirštinių sluoksnyje ir joks šilkas tikrai taip raiškiai neatrodys.

1-IMG 0577

1-IMG 0592

Kiauraraščiai šaliai iš šio siūlo atrodo kaip paveiksliukas – kaip raštus išblokavote, taip jie ant jūsų ir atrodys, nesitaikydami susilamdyti ar subliūkšti.

1-IMG 1509

Šis siūlas yra atradimas šalantiems, bet netrokštantiems ant savęs nešioti papildomų kilogramų megztinių pavidalu – nepaisant jo plonumo ir lengvumo, jis yra be galo šiltas.

1-IMG 7706

1-IMG 7725

1-IMG 9286

Atsirado Einband MZ gana netikėtai, iš šiltų ir plonų žakaradinių megztinių poreikio, ieškant tvirto, šilto ir plono siūlo pirštuotoms ar dvipusėms pirštinėms, kiauraraščiuose jis jau buvo išbandytas ir patikrintas, o iš tik atkeliavusio aš įgyvendinau dar vieną ramybės nedavusią idėją – labai sėkmingai! – dvispalvį anglišką stulpelį.

1-DSC04361

Jūsų dar laukia atradimai bandant šį siūlą vąšeliu, kombinuojant su kitais, žaidžiant spalvomis. Kaip į šį sūlą bežiūrėtum, jis KALBA, KVIEČIA ir TRAUKIA ir ko jau ko, bet ryškaus jo charakterio nepaneigsite. Žiema prieš nosį – islandiškos vilnos šiluma ir spalvos mūsų rankose:).

1-IMG 9261

Pirštinės su obuoliukais megztos iš Einband 1038, modelis – „Winter Apples„, Antra pora megzta iš Einband 851 tradiciniu estų Hapsalu šalių kiauraraščiu. Didelė Orenburgo stiliaus skara megzta iš Einband 9268, modelis – „Crimson bells. The beginning. Малиновый звон„.  Kita skarelė megzta iš Einband 0885, 1761, 1762, 1038, 0853, modelis – „Deepdale„. Melsvas šalis megztas iš Einband 0942, 0010, 0008, modelis – „Seascape Stole„. {jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00