Dar kojininių (ir ne tik) naujienų

Dabartiniu laiku kojininiai siūlai yra vieni reikalingiausių, nes tiek Kalėdoms, tiek šaltam metui labai reikia šiltų kojinių, kepuraičių, pirštinaičių, skarelių… Todėl dar visa krūva WYS Signature 4-ply (75% vilna, iš kurių 35% mėlynasnukių avių vilna, 25% nailonas, 100g ~ 400m) naujienų prie gėlių ir paukščių tikrai yra labai geras dalykas:).

1-DSC03543

Juoda ir balta – kaip druska ir pipirai virtuvėje, be ko prašmatnaus dar gali apsieiti, bet ne be jų;). Balta spalva, iki tol buvusi tik pieno, pasipildė snieginiais zefyrais.

1-DSC03560

Princeses tikrai pradžiugins rausvi atspalviai iš saldainių parduotuvės lentynų: Juodųjų sebentų bomba, Sarsaparilla ir Cukrinė vata.

1-DSC03555

Naujiena – du nauji dryžuoti kamuoliukai, sukurti populiarios JK tinklaraštininkės Winwick Mum: Pajūris ir Paslėptas brangakmenis. Pajūrį apsupę jo spalvas atitinkantys vienspalviai skanėstai: Kramtomoji guma, Mėlynoji avietė ir Pipirmėtė. Pasleptas brangakmenis  slepiasi po žibuoklėmis su pienu;).

1-DSC03571

Tie patys melsvi atspalviai tinka ir prie vieno iš alkoholinių kokteilių – Žydrosios lagūnos, tad deriniai, kaip matote, jūsų laukia nesuskaičiuojami:).

1-DSC03558{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00