Būrys paukščių

Kol britai ruošiasi skyryboms su Europa, mums visai nesinori skirtis su jų miškų paukščiais, kurių plunksnų spalvos įkvėpė  gražiuosius WYS Signature 4-ply (75% vilna, iš kurių 35% mėlynasnukių avių vilna, 25% nailonas, 100g ~ 400m) kojinėms (ir ne tik) skirtus siūlus. Prie lentynose jūsų laukiančių dagilių, sniegenų, žuvininkų ir fazanų prisijungė mėlynoji zylė, ne viena prisijungė, o su jos plunksneles atitinkančiais vienspalviais kamuoliukais,

1-DSC03428

kad norit būtų galima kurti įvairiausias margo su vienspalviu kombinacias.

IMG 6842

Kai kurios kojinės gali būti jau matytos MZ puslapiuose, sudedu čia, kad niekur toli ieškoti nereikėtų norint pasižiūrėti, kaip tie margumai mezginyje išsidėsto.

image mediuffgm2jj

Židronė savo kojinėmis laužo dar vieną stereotipą, kad margas siūlas tinka tik lygiam mezgimui, viskas jau už tave padaryta. Tiek vienas, tiek sukombinuotas su priderintu vienspalviu siūlu, margasis įvairiuose raštuose gali atsiskleisti vis kitomis pusėmis:).

Prie zylės prisijungė ir pelėda, taip pat su vienspalve palyda.

1-DSC03431

Ir dar kartą su didžiausiu džiaugsmu rodau Dalios kojines, numegztas iš dviejų trijulės kamuoliukų.

IMG 560gg6

Atvykėlių būrį papildė ir miško karvelis

1-DSC03445

bei didžioji antis,

1-DSC03447

taip puošniai mėlynai aprėminta sugulusi į Rasos kojines.

unnaddedccmed

Didžiausią palydą su savimi atsivedė povas – taip ir priklauso šiam puošeivai;).

1-DSC03550

Čiulbančių ir spalvingų kojinių! O kai ant jūsų kojų jau tupės visas būrys paukštelių, galėsite užsiimti naujomis veislėmis;), kaip tą padarė ši mezgėja, prisitaikiusi sau vienodą visų kamuoliukų dažymo ritmą (juostelės ir smulkūs rašteliai tarp jų).

1-DSC03052

Pirmoji pora su zylutėmis megzta zigzagais Jolantos Kasteckienės, siūlai – WYS Signature 4-ply 818 (Mėlynoji zylė) ir 240 (Karamelė). Iš tų pačių siūlų Židronės Stankevičienės megztos ir fotografuotos kitos dvi poros, modeliai – „Broken Seed Stitch Socks” ir „Renaissance„. Pelėda su vienspalve palyda megzta Dalios Liepuonienės, siūlai – WYS Signature 4-ply 877 (Pelėda) ir 632 (Cinamonas), vienspalvės poros modelis – Hebe„. Kojinės-dovanėlė megztos Rasos DrazdauskienėsWYS Signaturė 4-ply 862 (Didžioji antis) su 157 (Kadagio uogos). Paskutinė pora megzta iš WYS Signaturė 4-ply 851 (Povas).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00