Išimtis

IMG 52jhu88

Kalbėdama, kad vilna mūsų trumpą vasarą neretai dominuoja, nukonkuruodama pačius, kad ir įdomiausius vasarinius siūlus, turėjau galvoje bendrą tendenciją, kuri, kaip ir visos, turi išimčių. Vieną jų matote ir šiandieną  – Zauberball Cotton. Šis siūlas yra toks populiarus ir mylimas, kad viens du ir iš naujai atkeliavusios siuntos dingsta pačios gražiausios spalvos ir netrukus pasirodo patys gražiausi mezginiai:). Jei karštą dieną dar galime atrasti ką apsirengti ir parduotuvėse, tai megztuko joks save gerbiantis mezgėjas ten neieškos ir mūsų permainingą vasarą sutiks su pačiu universaliausiu lengvu medvilniniu.

IMG 52lki94 2

Trys kamuoliukai subtilių ir moteriškų spalvų Rimutės rankose greitai, kaip burtų lazdele pamojus, virto nauju megztuku ateinančiai vasarai.

IMG 52lki99

Pradėtas megzti nuo viršaus pagal nusižiūrėtą modelį iš Drops Design, jis didinamas šešiuose taškuose (reglano linijos ir priekis su nugara), tik švelnesniu ritmu nei originale, todėl į apačią platėja nežymiai. Priekis su nugara karts nuo karto suvingiuoja ripsinėmis juostelėmis, kurios apačioje užsibaigia didelėmis dekoratyvinėmis skylėmis.

IMG 530jk3

Spalvos – įdomioji mezgimo su šiuo siūlu dalis. Perėjimai yra tokie ilgi, kad visi netelpa net į labai nemažą (420m) kamuoliuką. Rimutės trejete vienas kamuoliukas pasitaikė be rausvos dalies ir jis tobulai įsikomponavo rankovėse. 

IMG 530kju4

Rimos Daugėlienės megzta palaidinė iš Zauberball Cotton 2369 (Nykstantys kontūrai).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00