Tokie pat dailiai margi, tik plonesni ir ilgesni

Edition 3.0 dvigubai plonesnis ir ilgesnis giminaitis – Edition 6.0 (100% merino vilna, 50g~300m) – taip pat pasipildė pasibaigusiomis spalvomis.

IMG 368kli3 2

Mineralų pėdsakai, Angliškas sodas

IMG 37kji01 2

ir Melsvasis Vualis jau lentynose ir pasiruošę pavirsti pačiais gražiausiais ir švelniausiais mezginiais.

IMG 3734 2

O apatinėje nuotraukoje esantis kamuoliukas (Dirvos mėginiai) neatkeliavo ir nebeatkeliaus, jo gamyba nutraukiama (tiek plonosios, tiek storosios versijų), todėl ką gundo šie turtingi žalsvi atspalviai, nelaukite!

IMG 40rr28 2

Edition 6.0 yra gana plonas, bet tikrai puikiai gali būti pats vienas naudojamas mezginiuose, tiek lengvose skarelėse, tiek rimtuose megztukuose, o vaikų drabužėliams nepamainomi ir dėl grožio, ir dėl komforto (beje, šis grybukas užgyveno ir nepaprasto gražumo pirštuotas pirštinytes į komplektą… smėliui kasti;)). Tačiau ką tas plonumas gąsdina, pabandykite šalia pridėti kokį ploną draugą, lace kategorijos ar moherį.

IMG-12jjj42

Būtent pastarasis kartu su plonuoju Edition 6.0 sugulė į šią dailią drugeliais puoštą skarą.

IMG-12jk46

Moherio kaiminystė ir storio, ir šilumos, ir dailaus pūko prideda, kartu subtiliai visą margumą lyg švelniu spalvotu filtru pridengdama. Eksperimentuokite drąsiai!

IMG-12kh50

Aušros Amilevičienės megzta skara ir nuotraukos, modelis – „Summer Flies„, siūlai – Edition 6.0 (2349) su rusvu moheriu.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00