Riboto kiekio šventiniai spalvynai

Kartu su pavasariniais žiedais iš Didžiosios Britanijos atvyko ir daug kitų spalvų Signature 4-ply (75% vilna, iš jų 35% mėlynasnukių lesterių vilna, 25% neilonas, 100g ~ 400m) kamuoliukų, vieni bus jau pažįstami, kiti – visai nauji:).
Iš naujų – riboto kiekio kalėdinės kolekcijos kamuoliukai: Bugienis ir Šviečiančios girliandos (apatinėje nuotraukoje).
Žinau, žinau, Kalėdos jau baigėsi, laukiam visai kitų švenčių, bet… kas ruošė dovanas paskutinę naktį ir šiais metais prisižadėjo sau pradėti jomis rūpintis sausio 1 dieną, tikiuosi, deramai įvertins šią naujieną vasarį;). Spalvos margame kamuoliuke dailiai dėliojasi juostelėm ir smulkiu rašteliu, o atspalviai… kas užginčys, jei pavadinsite savo kojines ar baktusą braškėmis, spanguolėmis ar bruknėmis? Tradiciškai prie margo kamuoliuko gamintojas priderino vienspalvius – Vyšnių lašus ir Kardamoną.

IMG 218ff0

Toks pats ribotas kiekis ir kito šventinio kamuoliuko – Šviečiančių girliandų. Kalėdos baigėsi, bet girliandos yra nepamainomos visų švenčių atributas, ypač naktinių ir gamtinių:). Prie lempelių šveisų priderinti vienspalviai – Kajeno pipiras, Rūgštus obuolys, Sarsaparilla (lentynoje laukia;)) ir Kramtomoji guma.

IMG 2184ff

Sodrių spalvų gerbėjams į kompaniją pritiks ir skani naujiena – Mėlynių čiulpinukai:

IMG 220tt7{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00