The Florist

Visai nesvarbu, kad žemę kai kur dar dengia sniegas ir ledas – naujai atvykusi The Florist kolekcija skelbia pavasarį. Švelnūs ir subtilūs kojininiai siūlai Signature 4-ply (75% vilna, iš jų 35% mėlynasnukių lesterių vilna, 25% neilonas, 100g ~ 400m) pražydo pačiais gražiausiais žiedais:).
Gėlės yra tikras stebuklas, be jų gamta būtų gyva, bet nevisai pilna. Pirmykščiams žmonėms žiedai reiškė maistą po kelių mėnesių, ar iš jų mes perėmėme tokį viltingą požiūrį į gėles, nežinia, tikra lieka tai, kad žydėjimas visada mums asocijuojasi su grožiu, gausa, viltimi. Realioje gamtoje žiedai yra labai trumpalaikis malonumas, siūlų kamuoliukuose jis gyvens žymiai ilgiau, o veiks taip pat džiuginančiai:).

IMG ff2217

Jūsų pasirinkimui Bijūnas ir Kvapnieji pelėžirniai,

IMG 2hh155

Angliška rožė ir Eustoma,

IMG hh2159

Neužmirštuolė su Rugiagėle,

IMG 216gg0

Rusmenė ir Sausmedis,

IMG 216ff4

Hortenzija ir Muilinė Guboja

IMG 216kji7

bei Pentinius su Pilkšvalape Žile. Alyvomis kvepiantis Opal kamuoliukas įsitaisė prie kompanijos – labai tiko tiek savo spalva, tiek nuotaika;).

IMG 2kji172

Kaip visos šio gamintojo kolekcijos, visi siūlai puikiai dera vienas su kitu, o švelniai margintus papildo to paties atspalvio vienspalviai – pačioms įvairiausioms puokštėms:).

IMG 22ff22

Labai spalvingų ir kvapnių mezginių!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00