Plečiasi ChiaoGoo asortimentas

ChiaoGoo virbalai jau nėra visai naujiena MZ, bet pirmą kartą atkeliavo tik labai ploni (jų sunku rasti pas kitus gamintojus). Šį kartą tie patys ilgiai (80cm ir 100cm), bet dydžių jau rimtas pasirinkimas – nuo 1,5 mm iki 4 mm.

IMG 182gh2

Virbalai šie pagaminti iš chirurginio plieno, jie nesukelia jokių alerginių reakcijų jautriems žmonėms, yra lengvi, smailais galais ir paviršius taip apdorotas, kad neatspindi šviesos ir nevargina akių dirbant, valas neturi jokios atminties, o sujungimo vieta be menkiausio netolygumo. Svajonių virbalai, kitaip tariant;).

IMG 1lk819

Prie valinių virbalų į kompaniją prisiderino ir prisukamų rinkinukas, ypatingai patogus mėgstantiems megzti plonais virbalais. Į jį įeina penkios poros 13 cm galų (1,5 mm, 1,75 mm, 2 mm, 2,25 mm ir 2,5 mm), trys valai (60 cm, 80 cm ir 100 cm), virbalų dydžių matuokis, mezgimo žymekliai, silikoninė širdelė tvirtam prisukimui bei prisukami antgaliai. Viskas supakuota į patogią pusiau permatomą krepšelį. Įsidedi tokį į projektų krepšį ir esi apsirūpinęs visiems gyvenimo atvejams mezgimo iššūkiams.

IMG 18uuu14{jcomments on} 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00