Isager Tweed

Tvidas pas mus yra labai mylimas ir gerbiamas, todėl jo kai kurių rūšių išnykimas sukėlė nuoširdų mezgėjų liūdesį. Naujasis Isager Tweed (70% vilna, 30% moheris. 50g ~ 200m), tikiu, sukels tokio pat stiprumo džiaugsmo bangą:). Pagamintas tvido gimtinėje Airijoje, jis dovanos mūsų mezginiams nuostabias spalvas, gražią margą faktūrą ir puikų kritimą. Sudėtyje esantis moheris pridės subtilų pūkelį, besvorės šilumos ir patvarumo, ne veltui jis dedamas vietoj poliamido į natūralių sudėčių kojininius siūlus.

IMG 1022 2

Tvidas yra mylimas visokio amžiaus nešiotojų, bet nusipelno ypatingo dėmesio tų, kas mokyklą baigė ne praeitais metais. Lygi medžiaga pabrėžia veidą ir visos raukšlelės, matomos ar menamos, tampa ypatingai gerai pastebimos. Tuo tarpu faktūrinė medžiaga ir švelnus margumas ženkliai jaunina nešiotoją. Tegu mūsų nugyventi metai yra mūsų turtas, malonu juk, kai jis neeksponuojamas ryškių prožektorių šviesoje;)?
Tą pastebėjo ir meistriškai išnaudojo legendinė dizainerė Coco Chanel – nerasi žmogaus, nežinančių garsiųjų tvido kostiumėlių. Naudokimės jos atradimais!

IMG 1028 2

Šis tvidas labai gražus pats vienas, gražus ir įvairiuose deriniuose su plonyte Alpaca 1, moheriu.

IMG 1036 2

Graži spalvų paletė taip ir prašosi žakardinių raštų, juostelių ar spalvinių blokų…

IMG 103kk9

IMG 1041 2

IMG 10klk45{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00