Šaltam orui – šilta vilna

Kai orai vėsta ir norisi suptis į vis daugiau šiltų sluoksnių, rimtos, geros vilnos siunta yra pati geriausia dienos naujiena:). Islandiškas Lettlopi (100% islandiška vilna, 50g ~ 100m) yra pats geriausias siūlas šiltiems ir lengviems megztiniams, kepurėms, pirštinėms, sijonams, paltukams… Iš jo mezgami beveik visi klasikiniai islandiški megztiniai ir jų populiarumas vietinių gyventojų tarpe yra pats geriausias kokybės garantas. Ši vilna apsaugos mus nuo visų žieminės gamtos negandų – vėjo, drėgmės ir šalčio; pūkuota ir lengvutė, ji apgaubs mus pačiu natūraliausiu ir pačiu patikimiausiu gamtos sukurtu pluoštu komfortabiliai kūno temperatūrai palaikyti.

IMG 9771 2

Be visų gerų savybių, Lettlopi garsėja ir labai turtinga bei gražia spalvine palete. Naujoje siuntoje – tik nedidelė dalis to, ką rasite lentynose. Kas pasibaigė pirmiausia;). Žinoma, visi mėlyni atspalviai

IMG 9774 2

ir labai graži žalia, kuri jau nebegaminama ir bus pas mus tol, kol sandėliuose išseks jos atsargos, todėl kas svajojate apie tokios spalvos megztinį, paskubėkite:).

IMG 9778 2

Ypatingo subtilumo žalsvai pilka,

IMG 9788 2

natūrali šviesiai rusva,

IMG 9791 2

akis džiuginantys šiltų spalvų kamuoliukai

IMG 9797 2

ir – be to niekaip – visi pilki atspalviai. Nuo juodo iki balto su daug tarpinių stotelių.

IMG 9811 2{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00