Ugninis megztinis

 D1C4212

Naujasis Rūtos megztinis džiugina akis kartu su rudeniniu spalvų šėlsmu aplinkui. Guli ugninės sruogos lentynose ir niekas jų, tokių ryškių, nepastebi, renkasi kitus derinius, kol ateina ruduo ir sumaišo visas kortas – akys mato tik sodrius, turtingus rudeninius atspalvius, jos prašo geltonos ir oranžinės su visokiais raudonais atspalviais į kompaniją ir nepasitenkina stebuklingo gražumo lapais už lango. Mezgėjai tokiais atvejais yra išskirtinai laimingi – spalvos yra visada su tavimi:).

 D1C4217

Rūta ugninių spalvų poreikį suderino su pastaruoju metu ją traukiančio konstravimo stambaus zigzago būdu.

 D1C4219

Besikeičiančios kryptys ne tik kuria formą, jos ir spalvas, kurios taip pereitų tiesiog horizontaliais dryžiais, gražiai išvingiuoja.

 D1C4236

Besikeičiančios kryptys mums kuria ne stačiakampį, o sudėtingesnę formą ir ją pritaikyti figūrai – yra smagaus galvojimo. Išradingoje galvoje gimsta daug naujų sprendimų. Nuotraukoje tik užuomina, bet koks genialus nugaros įliemenavimas stambia pynyte!

 D1C4245

Ilgas megztinis teturi vieną sagą priekyje ir patogias įleidžiamas kišenes.

 D1C4230

Kad būtų jauku ir šilta kartu su gamta švęsti rudenį…

 D1C4207

Rūtos Juzėnienės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Aade Long 8/2 artistic (Flame), saga –  Jim Knopf.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00