Opal Schafpate X

Spalis ne veltui tarp anglakalbių mezgėjų vadinamas kojinių mėnesiu – Soctober;). Didžiojoje šiaurinio pusrutulyje dalyje šiltos kojinės tampa kasdienio komforto ir geros savijautos garantu. Ir jos būtinai – būtinai! – turi būti gražios. Spalvų laimei nereikia derinti prie veido, o tik prie savo širdies – pagrindinis pasirinkimas tegu tenka tai spektro daliai, kuri kelia didžiausią džiaugsmą.

IMG 8258 5

Siūlų gamintojai kiekvieną sezoną mus džiugina naujovėmis. Šiandieninė siunta atkeliavo iš kojinių siūluose besispecializuojančio gamintojo – OPAL. Šį rudenį jų alpių kelio projektas švenčia dešimties metų sukaktį ir naujoji Schafpate X kolekcija(100g~425m, 75% Alpėse auginamų avių vilna, 25% poliamidas) yra labai šventiška. Paprastai Schafpate spalvynų pavadinimai susiję su Alpėmis ir piemenų gyvenimu. Bet 10 metų – rimtas laikas stabtelti ir surengti gimtadienio šventę:).

tutto plakat schafpatex 1709mb low

Spalvos visiems skoniams ir spintoms – ir smagios bei linksmos, ir santūrios bei nuosaikios. Bet visos šventiškos:)). Klara įneša tortą:

artikelbild9600 clarabringkuchen

Nadina sukasi šokių aikštelėje:

artikelbild9601 nadinerocktdietanzflche

Oskaras iššauna šampaną:

artikelbild9602 oskarverschttetdensekt

Vilis barsto konfeti:

artikelbild9603 williwirftkonfetti

Ema dainuoja „Laimingo gimtadienio!”:

artikelbild9604 emmasingthappybirthday

Liza puošia ganyklas:

artikelbild9605 lisaschmcktdieweide

Lota pakuoja dovanas:

artikelbild9606 lottepacktgeschenkeaus

Hana maišo koktelius:

artikelbild9607 hannahmixtcocktails

Apsiavusi vardinėmis kojinėmis;).

IMG 8282 2

Šiltų kojų, daug smagių mezgimo valandų ir didelio džiaugsmo akims! Nemokančius megzti kojinių kviečiame į kursus spalio 20d. ir spalio 27d.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00