Apie džiaugsmą

Artėja devintasis „Mezgimo zonos” gimtadienis…:).
Smagu, kai jis yra kilnojamas – be jokių svarstymų keliam šventę į ketvirtadienį, spalio 4 dieną, kai renkasi mezgimo klubas, nes mezgantys žmonės yra bet kurios siūlų parduotuvės širdis.
Beveik savaitę buvau mezgėjų kompanijoje Latvijoje. Viena iš grupės vadovių pasidžiaugė puikia draugija – jokių nepatenkintų veidų, jokių pretenzijų, jokio zirzimo. Išgirdusi šią pastabą kolegė olandė vos ne pasipiktinusi atrėžė: „Mes gi mezgėjos! Tarp mezgančių žmonių nėra nei burbeklių, nei paniurėlių!”. Štai tokia gražioji žmonijos dalis yra siūlų parduotuvių draugai:).

IMG 678kj1

Mezgimo siūlų parduotuvės iš tiesų yra truputį stebuklingos vietos. Kas, mezgantis (o dažnai net ir nemezgantis!), gali ramiai praeiti pro šalį neužsukęs? Ir tai dažnai neturi nieko bendra su praktiškais vieno ar kito daikto įsigijimo poreikiais. Ne veltui studijoje apie džiaugsmą knygos autorė (Ingrid Fetell Lee „Joyful”), vardindama daugeliui žmonių džiaugsmą keliančius dalykus, įtraukia į šį sąrašą ir siūlų parduotuves.
Jos visada yra labai spalvingos, o spalvos yra vienas galingiausių džiaugsmo šaltinių. Kartu su akimis siūlų parduotuvėse džiaugiasi rankos – tiek įvairių tekstūrų, tiek skirtingų pluoštų, tiek lietimo malonumo! Bet pats svarbiausias, mano galva, dalykas yra tai, jog siūlų parduotuvėse pardavinėjamas ne gatavas produktas, o tik jo užuomina, tik pati pradžia. Nuo tų pačių kamuoliukų veda tiek skirtingų kelių, kiek mezgėjų juos paima į rankas. Ir visi tie kūrybingi (=laimingi) žmonės bet kuriame mieste, pačiame niekuo neišsiskiriančiame pastate sukuria magišką erdvę, kurioje gimsta spalvotos idėjos, širdingos draugystės ir džiaugsmas niekada neišsenka.

IMG 69lj92

Švęsdama dar vieną gimtadienį MZ taria patį širdingiausią AČIŪ visiems ją kuriantiems ir palaikantiems burtininkams. Šventinį ketvirtadienį (spalio 4 dieną) visus pasitiksim gimtadieniniais siurprizais:).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00