Skarų reikia tiek, kiek norisi

IMG 6bb712

Dar viena fantastiška Kristinos lininė skara pagal tą patį Annos modelį. kurio didžiulis gerumas yra tas, jog tokios pačios skaros antrą kartą praktiškai neįmanoma numegzti:). Nebent turi tokį tikslą ir užrašinėji kiekvieną akį;). Bet kas iš mūsų taip mezga???

IMG 67nn18

Dažniausiai mezgam taip, kaip ir Kristina: tas pats bazinis receptas, bet spalvos kaskart kitokios, kitokie intervalai, kitokie santykiai. Parašiau žodžius „tas pats modelis” ir pati susimąsčiau, kiek ten „to paties” yra. Tas pats turbūt yra įdomumas vis kitaip tą receptą apžaisti. Pati žinau, ką reiškia tokį kabliuką praryti. Kai aprašymas labai tikslus ir pažodinis, dažnai užtenka vieną kartą tą kelią nueiti ir jau dairaisi naujo. O čia yra tik principas, nei forma, nei dydis, nei spalvų santykiai nesikartoja. Net raštas gali būti kitoks, nors ripsas čia yra tikrai labai patogus. Galvoje idėjos tuomet kaip fontane vanduo tik veržiasi, įgyvendinamos prašosi.

IMG 67nn22

Kaip pamačiau Kristiną mezgant dar vieną interpretaciją, visai negalvodama leptelėjau; „O, ir vėl tas pats modelis, kiek gi jų gali būti?”. Kristina greit pagavo sviedinuką ir metė atgal: „Mano skaros, kiek noriu, tiek ir mezgu”. Neištvėrusi garsiai nusikvatojau iš situacijos, nes pati ir galvoju, ir darau tą patį. Ir taip pat atsakinėju į kvailus klausimus:).

IMG 6ff728

Mes juk tam ir mezgam, kad norim. Ką norim ir kiek norim. O tokių gražių skarų tebūna kuo daugiau!

IMG 6735 2

IMG 6726 2

Kristinos Mickevičienės megzta skara iš lietuviško 4 gijų lino, modelis – „Short Rows Shawl„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00