Rowan žurnalai

Jei kieno rankos dar po karščių sunkiai draugauja su vilnoniais siūlais, tai su spausdintom knygom jos greičiausiai nesipyksta. Jei sunkiai juda nauji mezginiai artėjančiam rudeniui, pasidžiaukime naujais Rowan žurnalais – ten slypi lobiai grožio ir įkvėpimo.

IMG 6664 2

Šiemet Rowan švenčia savo 40 metų jubiliejų, kuris nuspalvintas tamsiai raudona spalva. Ji būtinai įtraukta į kiekvieno siūlo paletę ir, žinoma, ryškiausiai tendencija atsispindi naujame rudeniniame Rowan 64 žurnale.

IMG 6669 3

Šiemet su Rowan pradėjo bendradarbiauti garsūs norvegų dizaineriai Arne ir Carlos. Jų modelių rasite ir pagrindiniame žurnale, ir specialiai jų modeliams skirtame buklete „New Nordic„.  Mylimiausi siūlai – Felted Tweed DK su Rowan KidSilk Haze. Gražiems namams skirtas dar vienas žurnalas – „At home„. O „New Vintage DK” buklete rasite pačius madingiausius modelius paties einamiausio storio siūlams.

IMG 6666 2

Ir nepaprastai graži nauja Marie Wallin kolekcija iš Rowan Felted Tweed DKBloomsbury„. Ją pavartę tikrai imsit laukti rudens;). Įkvėpimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00