Iš ko šį rudenį bus mezgamos gražiausios kojinės

ir skaros, pirštinės, megztukai… Visi šiandienio įrašo herojai yra tiesiog universalūs siūlai, nes jų sudėtis (75% vilna, 25% poliamidas) garantuoja tiek šilumą, tiek tvirtumą. Jų visų yra tas pats metražas (100g ~ 420m), kamuoliuko užtenka porai rimtų vyriškų kojinių arba tradiciniam baktusui. Visi yra dažyti gan trumpais perėjimais, galvojant apie 60-70 akių skaičių, tą reikia turėti galvoje mezgant kitus dalykus ir visu pajėgumu išnaudoti:).

WUNDERKLECKS kamuoliukai iki savo dabartinio vaizdo nueina gan ilgą kelią. Iš jau paruošto siūlo mezgama ~20cm pločio juosta, ji rankomis meniškai dažoma, tada mezginys išardomas ir susukamas į 100g kamuoliukus. Kaip jie susimegs, nesunku atspėti, žino vienos aukštybės. Ką tikrai gausite, tai nuostabias spalvas ir tikrai nepakartojamą daiktą. Atvyko dvi spalvos – praeitą kartą net fotosesijos nesulaukę Piktžolės ir burokėliai

IMG 3jk617

bei labai jau seniai parduotuvėje nesilankęs skanusis Pieniškas šokoladas su riešutais ir razinomis.

IMG 6520 2

Vėl lentynoje ir išnykusios DAS PAAR sruogos. Šie siūlai labai unikalūs ir tikrai patiks simetrijos mėgėjams. Kiekvieną sruogą sudaro dvi mažos – identiškos! Kiekvienoje jų nerasite vienodų mechaniškų spalvinių pasikartojimų, bet antra sruoga bus lygiai tokia pati. Ar vienodoms kojinėms, ar simetriškam baktusui, kurio pusiaukelei nereikės nei svarstyklių;).

IMG 653ii9

Naujos spalvos – Penki draugai ir Šiltas frontas.

IMG 6549 2

Sruogų pavidalas šiems siūlams nesuteikia grožio kaip daugeliui kitų, bet mezginyje, atvirkščiai, jos atrodys puikiai. Dvi poros kojinių – Gražvydės ir mano – iš šių spalvų tepaliudija:).

20171229 135259 medium3 IMG 9371 medium

Ir kaip be naujų spalvų kojinių pasaulyje?:)
Firminiai gamintojo ZAUBERBALL šį rudenį pristato dvi naujoves – Tiurkio malūną

IMG 6561 2

ir Garso takelį.

IMG 6564 2

Be naujienų neliko nei viena siūlų rūšis. Melanžinių CRAZY ZAUBERBALL šeimą šį sezoną papildė valiūkiškas ir gaivus Vakarėlis sode.

IMG 6546 2   

Ir seni geri pažįstami, susirinkę naujam sezonui iš visų metų laikų – Vasaros švytėjimas,

IMG 6529 2

Pavasaris jau čia,

IMG 6522 2

Rudens vėjas

 IMG 65kj51

ir kalėdiniais apelsinais bei šokoladu kvepianti Mano saldžioji pusė.

IMG 65jj33

Primename, kad rytoj parduotuvė nedirbs, todėl visų nekantraujančių labai laukiam šiandien:).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00