Naudingos smulkmenos (?)

Kartu su didele siunta virbalų atkeliavo ir visa eilė labai naudingų mezgimo aksesuarų, kurie ryškiai pagerins tiek mezgimo kokybę, tiek – svarbiausia! – jo teikiamą malonumą:).

IMG 3kl881

Trijų spalvų ir dydžių žiogeliai palaidoms akims laikyti, ar tai būtų būsima kišenė, ar kaklo iškirptė, ar rankovės pradžia. Pagalbiniai virbalai pynėms – plonesniems (2mm ir 4 mm) bei storesniems siūlams (6mm ir 8mm), kad pynių mezgimas taip pat būtų malonumas, o ne darbas.

IMG 386hhh6

Plastmasiniai daikčiukai spalvotiems spurgams daryti – tiek didesniems (6,5 cm ir 8,5 cm), tiek mažesniems (3,5cm ir 4,5 cm). Po jų tikrai negrįšite prie kartoninių apskritimų, su kuriais bumbulų darymas yra tikras darbas. Ant šių plastmasinių pagalbininkų sukamas siūlas tiesiai iš kamuoliuko ir akimirksniu turėsite visą krūvą bumbulų. Labai mėgstamas vaikų užsiėmimas, todėl jei jau į jų rankutes paklius šis daiktelis, pasirūpinkite, kad nepakliūtų patys mylimiausi jūsų siūlai, atidėti naujam megztiniui;).

IMG 387lk5

Įvairiausių dydžių ir formų žymekliai – tiek užveriami ant virbalo, tiek įsukami, tiek užsegami. Visiems poreikiams:).

IMG 38lk84

Silikoniniai virbalų antgaliai aštriems galams nukenksminti ir akims sulaikyti – ploniems virbalams (2-5mm) ir storesniems. Kieno mezgimo diapozonas platus – rinkinys ir tokių, ir tokių:). Antgaliai minkšti ir jie tikrai laikosi ant virbalų.

IMG 38kk91

Ir dar vienas labai reikalingas daiktas kiekviename mezgimo krepšyje – virbalų dydžių matuoklis. Raudonas (aka termometras) yra jau matytas. Jame šalia skylučių virbalams įkišti yra permatoma padidinamo stiklo juostelė su pažymėtais 10 cm ir 4 coliais, kad lengviau būtų suskaičiuoti pavyzdėlio akis. Rausvi ir violetiniai drambliukai – naujiena. Jie be pagrindinės užduoties – tarpelių virbalams įkišti – turi 10*3cm langelį mezginio tankumui suskaičiuoti. Ir po straubliukų drambliukas slepia aštrius dantis – peiliuką siūlui nupjauti. Prie tokio slapto ginklo neprisikambins jokiame oro uoste.
Smagaus ir patogaus mezgimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00