Kojinių blokatoriai

Kojinių mezgimas, net ir nepraktikuojantiems to nuolat, yra tikrai puiki niša nepaleidžiantiems virbalų nei žiemą, nei vasarą. Mažas, matavimo nelabai reikalaujantis darbas yra idealus šiltiems orams (negula ant kelių visu didelio vilnonio daikto šiltumu), draugiškiems susitikimams ir ypač kelionėms, nes kamuoliukas užims mažai vietos, o darbo turėsite pakankamai;).
Numezgus kojines iki tobulumo belieka vienas žingsnis – jų skalbimas ir blokavimas. Būtent pastarajam veiksmui skirta į MZ ką tik atkeliavusi naujiena – kojinių blokatoriai.

IMG 40vv86

Kojinių blokatoriai yra toks daiktas, kurio reikšmės neturintys gali ir nesuprasti, o įsigyję negali suprasti, kaip iki šiol be jo gyveno;).

IMG 4bb072

Išskalbta kojinė yra užmaunama ant štai tokios akrilinės formos (yra M ir L dydžiai) ir taip dailiai ištempta išdžiūsta. Išdžiūsta labai greitai, nes du sluoksniai nesulipę tarpusavy, bet tai tik labai nedidelis pliusas prie stebuklingos prekinės išvaizdos, kurią kojinė įgyja. Net paprastai lygiai megzta atrodo lyg iš parduotuvės, nekalbant jau apie raštuotas, Akys susilygina, raštas išsiskleidžia, viskas atsiduria savo vietoje – ledas ne kojinės!

IMG 4vv074{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00