Arne&Carlos Kids

Fantastinė naujiena pačiam kojinių mezgimo sezonui:).

Pairfect-850x450

Norvegų dizaineriai Arne&Carlos, ne kartą bendradarbiavę su Regia kurdami įvairius kojininius siūlus, šį kartą pradžiugino savo gerbėjus  labai gražia kolekcija vaikams. Ta pati kojininė sudėtis (75% vilna, 25% poliamidas), tik kamuoliuke yra ne 100, o 60g, tiek, kad užtektų vaikiškai 22-35 dydžio kojai. Mažam akių skaičiui pritaikyti ir spalviniai perėjimai.

IMG 363jhu6

Kolekciją sudaro 8 linksmi ir nuotaikingi spalvynai.

IMG 3kji632

Kojinių mezgimas yra turbūt vienas geriausių kelioninių projektų (kaip tik pradedam jų sezoną;)), o PAIRFECT stiliaus kojinės tikrai laimėtų pirmą vietą, nes jų mezgimas ne tik labai smagus (kas nemėgsta siurprizų;)?), bet ir be galo lengvas, nereikalaujantis jokio skaičiavimo. Skaičiuoti reikės tik užsidedant akis (skaičių rasite etiketės viduje ir jis priklauso nuo mezgamo dydžio). Nereikės ieškoti net siūlo galo (siūlas visą laiką traukiamas iš vidurio) – jis patogiai pažymėtas! Užsidedat reikiamą akių skaičių (prieš tai nukirpę geltoną žymeklinį siūlą) ir mezgat vienspalvį stulpelį. Pasirodžius margumynams mezgam aulą, kol vėl prieisim stulpelio spalvą, tuomet – kulnas. Po jo jau mezgam reikiamą ilgį. Antra kojinė – ta pati daina. Galėsite visai nesijaudinti ir nematuoti pirmosios, sekite tik spalvotą siūlą:).

IMG 381kl5

Kam rūpės pamatyti, kas išsivynioja iš to spalvingo kamuoliuko vidurio, Dalia numezgė pavyzdį iš pačios skaniausios oranžinės spalvos:).

IMG 3koo817

Raskite vaiką, kuris nenorės tokių kojinių;)).

IMG 38kl10

Dalios Liepuonienės megztos kojinės iš Arne&Carlos Regia Kids Colors 2990.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00