Šilta prabanga

Galima eiti į Šiaurę pagal kompasą ir ją pasieksim, o galim kartu su peliuku Stiuartu Litliu keliauti priešinga kryptimi ir vis tiek atsirasim ten pat – Žemė juk apvali ir į tą patį tašką veda daug kelių. Čia aš galvoju apie kelius į pavasarį… Panašu, kad gamta suka į Šiaurę pietų kryptimi ir renkasi netrumpą kelią;)) Mes galim paieškoti kitų kelių – galvodami, rinkdamiesi pavasarinius siūlus ir megzdami bei svajodami apie šilumą.
Atvykusio papildymo – CASHMERE QUEEN (45% merino vilna, 35% kašmyras, 20% šilkas, 50g ~140m) – negali tikra to žodžio prasme priskirti šiltojo sezono siūlams, nes jis ir šiltas, ir neplonas. Bet ir šiltasis laikas Lietuvoje be rimtesnio drabužio sunkiai išgyvenamas, tik šilumos norisi labai švelnios ir jaukios, oda nuo saulės išjautrėjusi ir ją erzina bet kokie šiurkštesni pluoštai. Šie siūlai yra pats geriausias pasirinkimas, kai šilumos norisi debesėlio lengvumo ir kūdikiško švelnumo.

IMG 2047gg

Prie vasariškų nuotaikų prisiderinusi ir visa gaivi spalvinė šio siūlo paletė. Nuotraukose – tik šiandieniniai atvykėliai, lentynose laukia visa natūralių spalvų bei vaisinių ledų spalvų kamuoliukai.

IMG 21ggg41

Švelniausioms skaroms, jaukiems užmestukams, prašmatniems megztukams, minkštučiams šalikėliams, „Cashmere Queen” ypatingai yra mylimas kepurėms. Vienas kamuoliukas – ir net pati jautriausia galva bus apsaugota nuo darganų. Sofija demonstruoja savąją kepuraitę, tik nuo mamos virbalų. O ant tų pačių virbalų – dar viena dovanų;).

unnamhhhed

Ingos Dirvonskytės megzta kepuraitė ir nuotrauka. Siūlai – Cashmere Queen 5723, modelis – „Garter Ear Flap Hat„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00