Šiltoms ir gražioms kojoms

Atkeliavęs šaltukas nori nenori priverčia peržvelgti šiltų daiktų spintą ir vargas tam, kas neras joje šiltų kojinių. Laimei, daiktas šis yra greitai numezgamas, o ypatingai gražūs kojininiai siūlai tikrai prisidės prie šio proceso spartos ir smagumo:). Todėl ir naują siuntą iš Schoppel-Wolle pradedam pristatyti nuo kojinėms skirtų siūlų.

Naujienos – kontrastingesnių nerasi. Pirmoji – DAS PAAR (100g ~ 420m, 75% vilna, 25% poliamidas) – yra skirta simetrijos mylėtojams. Nuotraukoje matomą sruogą sudaro 2 identiškos. Siūlai yra meniškai, o ne mechaniškai dažyti, du kartus tas pats motyvas vienoje kojinėje nepasikartoja. Vienoje! Kita – visiškai identiška. Ši pora iškart į du zuikius taikosi – ir kojinės originalios ir nepakartojamos, ir asimetrija akių nerėžia.

IMG 2080

O kaip gražiai pirma sruoga (Pigmentinis rūkas) susimezga į kojines, galite pamatyti šiame naujametiniame Dalios mezginyje. Mezgė ji šią porą belaukdama Naujųjų ir burdama, kad dėl tokio gražaus rezultato visi ateinantys metai bus mezgimo. Gal jos burtai nematomu būdu persidavė ir kitoms lentynoje laukiančioms sruogoms?;)

IMG 179hh0

Beje, šis 100 g padalijimas labai praverčia mezgant baktusus, nei sverti, nei derinti. Viena sruoga važiuoji didindamas, antra – mažindamas. Ir tobulai simetriškai raštuota skarelė visiems metų laikams atsiranda vos virbalus į rankas paėmus;).

IMG 2088

Atkeliavo ir kitos pasibaigusios spalvos – Senoji mokykla ir Šiltas frontas.

IMG 20nn91

Kiekviena numegzta pora mane iš naujo nustebina savo gražumu, kuris, būkim atviri, ne taip aiškiai įžiūrimas siūlų sruogos margume. Gražvydės numegztos poros siūlai neatkeliavo šį kartą, bet dar laukia lentynoje. Ir nežiūrėkite, kad jie mirga marga neišsukti, štai į kokius gražius ir skambius raštus jie susidėsto!

20171229 135259 medium2

Kita naujiena – visiška pirmosios priešingybė. Wunderkleckse (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) kamuoliukai žodžio simetrija net girdėti negirdėjo. Numegztas maždaug kojinės pločio gabalas rankomis nudažomas, nutaškomas ir atgal išardomas. Kiekvienas mezginys iš jų – unikalus paveikslas. Wish Dots:

IMG 2045

Pirmoji pora kojinių megzta Dalios LiepuonienėsDas Paar 2294 (Pigmentinis rūkas), antroji – megzta ir fotografuota Gražvydės Norkienės, siūlai – Das Paar 2320 (Penki draugai){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00