Opal Relief

Tokių kojininių siūlų, kaip nauja Opal serija „Relief” (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 425m), jūs dar nematėte!

IMG 8395

Tik iš pirmo žvilgsnio šie siūlai atrodo eiliniai margučiai, taip ar kitaip susidėliosiantys kojinėje (ar kitame mezginyje).

IMG 8408

Šįkart dėlioti spalvas ir raštus (!) teks patiems.

tutto plakat relief 1704mb

Nauji Opal siūlai pagaminti bendradarbiaujant su Martina Umemura. 6 koloritai pagaminti su skirtingų spalvų atkarpomis, iš kurių galima išmegzti pačias įvairiausias detales – spurgelius, intarpėlius, bangas, kirmėlytės…

relief 9490 viereck

Kiekvienas kamuolys turi kelių spalvų juosteles, jas galima naudoti ir visas, išmezgant tas pačias ar vis kitas detales, galima pasirinti vieną detalę ir vis kitas spalvas, galima vienas detales megzti viena, kitas – kita spalva… Variantų – milijonai!

relief 9491 kugel

Parduotuvėje rasite bukletėlį su instrukcijomis vokiečių kalba, kaip išmegzti vieną ar kitą motyvą, o angliškai skaitantiems pirkėjams išsiųsime tokias pat instrukcijas paštu.

relief 9493 ring

Pagrindinė idėja – mezgate lygiai, o priėję pasirintos spalvos atkarpėlę, pradedate norimą motyvą. Pasibaigia siūlas, pasibaigia motyvas. Mezgam toliau lygiai iki kitos spalvinės atkarpos.

relief 9494 welle

Kombinuodami motyvus, galim susikurti kokius tik norim paveikslus, nes spalvoti motyvėliai, išsiskiriantys iš fono spalvos, sukurs efektingus 3D vaizdus. Tokiame skaisčiame žaliame fone galime užsiauginti visą pievą:)

relief 9492 linie

relief 9495 dreieck

Šios idėjos autorę – Martiną Umemurą – matote nuotraukose iš Kiolno, kur ji pristato savo kolekciją ir veda dirbtuves. Atkreipkite dėmesį į autorės megztinį ir riešines iš šių siūlų!

Martina Umemura

Mėnesiui praėjus nuo baisiojo 2011 metų cunamio Japonijoje, nukentėjusių prieglaudos Kesenumoje darbuotoja, rūšiavusi dėžes su atsiųsta humanitarine pagalba, stabtelėjo, atradus vieną dėžę, pilną ryškių vokiškų kojininių siūlų su virbalais. Ne pirmo būtinumo hobio priemonės, kai žmonėms verkiant reikia maisto, drabužių ir medikamentų? Pagalvojusi paskambino siuntėjai, prašydama daugiau. Siuntėja pasirodė išeivė iš Vokietijos Martina Umemura, atvykusi į Japoniją studijuoti medicinos ir likusi joje gyventi su vyru ir dviem sūnumis. Jos siuntinys buvo pagalvotas apie žmones, likusius be darbo ir kankinamus rūpesčių dėl sugriautų namų ir prarastų artimųjų. Mezgimo priemonės buvo skirtos užimti jų laisvas rankas ir nerimo kupinas galvas. Siuntinys sulaukė tokio susidomėjimo, kad Martina Umemura iš pradžių kartą per mėnesį vykdavo iš Kioto, kur tuomet gyveno, į Kesenumą mokinti mezgimo pradmenų, paskui persikėlė visam laikui, įkūrusi įmonę, gaminančią ir pardavinėjančią mezginius, per trumpą laiką iš 3 darbuotojų išsiplėtusią iki 9… Nauji originalūs siūlai – dar vienas žingsnis. Žengiam kartu?;)

Martina Umemura Relief knitting

Jolanta, kaip visada, pionierių gretose. Pirma pora kojinių bus su spalvotais spurgeliais ir išvirkščių akių juostomis:).

22711552 853589654804018 366489145 n

Jolantos Kasteckienės megzta ir fotografuota kojinė iš Opal Relief 9493.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00