Avių kelias

Pačiam rudens gražume atkeliavo nuostabios kojininės naujienos iš OPAL. Kojininės jos, kaip žinom, tik pirmine prasme, nes trumpais etapais dažytų, tvirtų ir šiltų siūlų laukia milijonas projektų. O šių siūlų lauks ypatingai, nes ta didžioji vilnonė dalis yra švelnusis merinosų kailis.

tutto plakat schafpate ix 1610mb

Schafpate IX (75% vokiška merinosų vilna, 25% poliamidas, 100g~ 425m) – kaip lengva atspėti iš skaičiaus, yra jau devintoji labai ypatingos serijos dalis. Ši serija vadinasi „Avių kelias” ir yra sukurta naudojant tik Vokietijos Alpėse auginamų merinosinių avių vilną. Pavadinimą nulėmė šių avių auginimo būdas – piemenys kartu su banda keliasi iš vietos į vietą, nueidami apie 160 km kelią per Alpes. Siūlų kamuoliukų spalvos nudažytos ir pavadintos su bandos ganymo būdu ir vieta susijusiais vardais.

IMG 7327

Pirkdami iš šių augintojų avių vilną, Opal palaiko tradicinę regiono veiklą ir išsaugo unikalią gamtos vietą.

IMG 7331

Šią vasarą mane truputį (?) apsėdo mūsų pievų spalvos, tai neiškenčiau nufotografavusi šiuos gražiuosius kamuoliukus gamtoje,

IMG 7339

juolab kad jie su gamta (ir pievom) kuo tiesiausiai susiję.

IMG 7342

O štai informatyvios gamintojo nuotraukos, kurioje kiekvienas kamuoliukas jau pavirtęs kojine:).
Charlottenhöhle – urvas Švabijos Alpėse.

artikelbild 9410 charlottenhoehle

Reisefieber – kelioniù įkarštis.

artikelbild 9411 reisefieber

Freiluft schnuppern – įkvėpk gaivaus laukù oro.

artikelbild 9412 freiluftschnuppern

Wanderstock – kelioninė lazda.

artikelbild 9413 wanderstock

Fernweh – toliù ilgesys.

artikelbild 9414 fernweh

Heidefläche – speciali Švabijos Alpių vieta, kurią rasti tik joje besiganant avims, tyrlaukiai.

artikelbild 9415 heideflaeche

Steinheimer Becken – slėnis, suformuotas nukritusio meteorito, Šteinheimerio krateris.

artikelbild 9416 steinhbecken

Hirtenhorn – piemens ragas (žr. apatinę nuotrauką).

artikelbild 9417 hirtenhorn

Piemens lazda jau ant kojų:). Vienas kultūringiausių ir santūriausių spalvynų, o turint galvoje šio siūlo švelnumą ir minkštumą, sunkiai rasit geresnę alternatyvą konservatyviems ir jautriems vyriškos giminės atstovams. Moteriška taip pat nepeiks;). Nemokat megzti kojinių? Kviečiam į kursus! Tradicinio kulno ir trumpų eilių. Norėsit išmokti abu, turėsite daugiau laisvės savo dizaineriškiems sumanymams ir kursai kainuos pigiau.

IMG 7791

Šis Alpių avių augintojų projektas turi nemažai pasekėjų. Visi jie kasmet renkasi apžiūrėti savo globojamų avių ir Henrike iš Opal atsiuntė nuotraukų iš šių metų susitikimo. Beje, paremti avis tiesiogiai, ne tik pirkdamas jau gatavus siūlus, gali kiekvienas norintis. Daugiau informacijos rasite čia:   http://sockenwolle.de/de/schafpaten-projekt/uebersicht/.

Schafpaten Gruppenfoto

Schafpatenherde

Wanderung

Schafschur

Charly Smietana

Hirtenhörner

Daugiau vaizdų iš ten, kur ganosi mūsų būsimi megztukai ir kojinės su kepurėmis bei pirštinėmis:  http://sockenwolle.de/en/schafpate-project/visual-impressions/{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00