Mezgimo zonai aštuoneri

Šią savaitę MZ švenčia aštuntąjį  savo gimtadienį. Jau pasakojau atidarymo istoriją, suartinusią parduotuvės likimą su gimusių vasario 29 dieną – beveik kasmet turi nuspręsti, kad švęsi savo gimimo dieną;). Šios savaitės gimtadieniui renkamės draugų dieną – ketvirtadienį, rugsėjo 28 dieną!

IMG 1155

Gimtadienis – pati geriausia proga tarti didelį ir patį nuoširdžiausią ačiū! Jei per savo gimtadienį dėkojame tiems, kas padovanojo mums gyvybę ir prisideda prie mūsų šviesaus ir unikalaus gyvenimo kelio, tai parduotuvės gimtadienis yra dėkingumo visiems palaikantiems ją šventė. Tik Jūsų dėka galime prisidėti dar vieną žvakutę ant savo šventinio torto. Todėl Jums visiems aštuonis kart AČIŪ!!!
Apžvelgiant praėjusius metus, pirmiausia norisi įvardinti naujoves. Ryškiausia turbūt – nauji siūlai iš Didžiosios Britanijos. Tokia džiugi ir nuosekli seka svajonių parduotuvės link – ne tiek platyn, kiek gilyn. Ne šiaip siūlai, o siūlai su kilme, istorija, savo charakteriu ir, svarbiausia, už jų stovinčiais konkrečiais žmonėmis. Ir avimis…;)
Aštuoneri metai – ne tik naujovių, bet ir pastovių dalykų laikas, pakankamas susiformuoti savoms tradicijoms. Mane labai stipriai paveikė praeitų metų vienas gimtadienio sveikinimas su palinkėjimu ne keistis, o išlikti tokiems patiems. Stovintis vanduo, jokių abejonių, neilgai truks pavirsti liūnu, bet tam tikri kertiniai akmenys upėje tesuteikia gerą stabilumo jausmą MZ draugams – kasketvirtadieniniai susitikimai (nuo pat pirmųjų metų!), kasmetiniai vasaros kursai (ačiū, Anna!), kasmetiniai kalėdiniai mainai, vis tie patys kiekvieną žiemą Jūsų sukurti kalėdinės eglutės papuošimai (kolekcija kasmet pildosi, bet ne keičiasi:)), tie patys moliūgai rudenį ir paukšteliai pavasarį…
MZ gimtadieniai taip pat jau turi savo tradicijas – apie jas čiulba paukštelis apatinėje nuotraukoje. Daugiau ketvirtadienį :).

IMG 7640{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00