Jaunuolių reikalai

Ruduo jau abiem kojomis pas mus ir laikas, oi laikas, šiltintis. Ir namus, ir namiškius savus. Su pastaraisiais tai dažnai visokių klaustukų ir neaiškumų kyla. Ypač jei tie namiškiai jau vaikšto savom kojom, gyvena savo galva ir savo nuomonę apie tai, kas jiems tinka, patinka ir gražu, seniai turi. Jei moterišką šeimos pusę mezganti ta pati moteriškoji pusė gali lengviau ir greičiau suprasti bei pajusti, vyriškoji šeimos dalis yra nemenkas iššūkis mezgėjai. Nuo amžiaus tai nelabai priklauso, bet jauni žmonės dažniau savo išrankumą realizuoja tiesiog atmesdami naminius mezginius. Todėl kai koks jaunuolis, iki šiol neegzistavęs apmegztinų sąraše, pareiškia norą ir dar parodo vaizdelį, tai nori nenori, paklydėlio sūnaus sugrįžimas visais laikais yra didelė šventė, supainiojanti visus mezgimo planus ir eiles.

IMG 6995

Šiandieninis megztinis nėra pirmasis po palaimingo vaikystės periodo, kai mama vienbalsiai sprendė, kas yra gražu ir gera, bet įsidėmėtinas tuo, kad vaikas ne tik paprašė naujo megztinio, o ir atsiuntė pageidautino vaizdelį. Nelabai susigaudančiam, kas dabar jauniems žmonėms patinka, tebus jis dar vienu kelrodžiu rūke…

IMG 7044

Pagal pageidavimą megztinis turėjo būti ilgas, užmetamas, be jokių sagų, su kišenėmis ir dideliu gobtuvu. Dalia Amerikos neatradinėjo, pasiėmė jau gatavą, visus kriterijus atitinkantį modelį, kuris be pageidautinų nešiotojui savybių turėjo labai daug mezgėjos širdžiai mielų detalių ir konstrukcijos subtilybių.

IMG 7026

Vilna su linu buvo išrinkta dėl lengvumo ir gero kritimo bei lininio ilgaamžiškumo. Dailus žilas lino plaukas suteikia modernumo klasikinei vilnai. Juo megzti tradiciniai raštai (perlinis ir ripsas) labai atrodo labai jau urban.

IMG 7028

Dalios projekto pavadinimas „Apkartęs šokoladas” (antras žodis tai iš siūlo pavadinimo, pirmas – iš mezgėjos gyvenimo…) kiek išduoda tos sujauktos eilės nuotaikas, pakelia šydą nuo lygių didelių plotų mezgimo džiaugsmo ir pataikymo niuansus, bet viskas tame pavadinime ir teliko.

IMG 7001

Megztinis toks tiks visiems metų laikams ir visiems gyvenimo atvejams, išskyrus gal tik tuos, kur reikės smokingo. Juo galėsite vilkėti, net  kai aplinkybės nublokš jus į kokį kaukių vakarėlį. Toli nesidairykit, prisiminkit Hogwartso psichus – solidaus dydžio gobtuvu pridengsit veidą (jį pamatys tik tas, ką pabučiuosit;)) ir pirmyn!

IMG 6999

Dalios Liepuonienės megztas megztinis sūnui, modelis – „Sugarcoated„, siūlai – Linen Los 8495.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00