Leaves of grass

IMG 4862

Vis galvoju, ar gera idėja vasarą siūlyti megzti šiltą vilnonį pledą ateinančiai vėsai?

IMG 4865

Turbūt taip turėčiau ir pradėti įrašą, koks tai geras projektas atostogoms – pakankamai laiko ir erdvės rimtam darbui, nesitęs jis šimtmečius, o rudeniop jau džiaugsitės šiltu ir gražiu namų aksesuaru. Man taip ir buvo, mezgiau per atostogas kaime po obelim, visas ant kelių gulęs antklodės svoris maloniai šildė ne tokį jau kaitrų birželį. Pradėjus anksčiau, kaime spėjau ir pabaigti, ir išskalbti, ir nufotografuoti…

IMG 4867

Bet tiesa yra tai, jog pamačiusi naują estiškos vilnos siuntą, tiesiog negalėjau susilaikyti nuo to ypatingai gražios šį kartą baltos spalvos.

IMG 4880

Buvau jau šiam modeliui pasiruošus kitus, plonesnius, estiškus siūlus, žalios spalvos, tiksiančios prie pavadinimo, tik truputį kirbėjo abejonės dėl to plonumo. Norėjosi antklodės didelės ir rimtos, ne šiaip kelius užsikloti, o jaukiai susisupti.

IMG 4873

Ir ne vienam reikalui esant…:)

IMG 4917

Prisiminiau Vaidos anklodes iš 3 gijų estiškos vilnos ir svarsčiau taip ir anaip iki tos akimirkos, kol atkeliavo nauja siunta.

IMG 4875

Balta spalva nebuvo nei išsvajota, nei suplanuota, bet pamačiau ir…atsitiko taip, kaip dažnai gyvenime atsitinka, kai klausaisi, o ne pats kalbi.

IMG 4882

Raštas – seniai nusižiūrėtas, apvali antklodės forma – patikrinta ir pamėgta.

IMG 4884

Šis pledas – romantiškesnis ir įmantresnis, truputį plonesnis už mano pirmuosius.

IMG 4896

Jį norisi užtiesti Jane Austin herojų miegamuosiuose.

IMG 4899

Ar įsileisti to laiko dvasią  į savo kuklesnius ir paprastesnius namus…

IMG 4906

IMG 4931

IMG 4934

Atklodė megzta iš Aade Long 8/3 (balta), modelis – „Leaves of Grass„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00