Tautinis savaitgalis

Liepos 6 (ketvirtadienį) ir 8 (šeštadienį) dienomis parduotuvė nedirbs.
Šios kepurės labai iškalbingai nusako išeiginių priežastis. Ir megztos jos, jei neklystų, ne žiemai, o būtent šiai vidurvasario šventei – tradiciniam šių kepurių autorės kompanijos valstybingumo šventės žygiui su baidarėmis. Praeitais metais susirgusiai Živilei neteko jomis pasipuošti, bent šią liepą, kas paneigs, kad net ir ne ant vandens iškylaujant kartais toks galvos aksesuaras praverstų;)? Kepurės ne tik savo, bet ir artimo galvai, o siūlų liko ne tik tam vienam artimui…;)
Liepos šeštoji – pati proga priminti, kad vasario 16 dienos šventė bus… rytoj (bent mezgėjiškuose, laikui imliuose, reikaluose). Kitais metais ji bus ypatinga – švęsime nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį ir ta proga MZ organizuoja tautinių mezginių konkursą. Na, gal ir ne visai tikrą konkursą, nes nebus jokios žiuri ir meno tarybos, o tik gal koks tautiškai pasipuošęs burtų nykštukas;), bet pagrindinio prizo laimėtojo rimtas siūlinis prizas, pusrimtis teks antrai ir trečiai vietai, o visi dalyviai bus apdovanoti prisiminimo dovanėlėm.
Tautiniai mezginiai viena ar kita proga nuolat pasirodo MZ dienoraščio puslapiuose ir jie būna patys įvairiausi. Gali vyrauti trispalvės derinys, kiti tautiniai ženklai ar tiesiog mūsų tautodailės tekstilės motyvai, atpažįstami architektūros paminklai (pratęskite patys). Tautinė tema yra gili ir plati, ir mūsų vėliavos derinys nėra pats draugiškiausias įvairiems skoniams, reikalaujantis įdomių ir netradicinių sprendimų, o kartais labai tradicinių… veiklos šitam bare yra per akis:).  Megzti daiktai gali būti patys įvairiausi, juos lydinčios istorijos tikrai pradžiugins visus skaitytojus, o patys darbai kruopelė po kruopelės ims ir išaugins didelį modernios tautodailės kalną. Prizai, kaip jau minėjau, bus traukiami burtų keliu, nes pats didžiausias vandenynas sudarytas iš mažiausių vandens lašelių ir įvertink, kad geras, kuris iš jų svarbesnis! Vienintelė sąlyga, be tautinės tematikos, yra MZ įsigyti siūlai.
Visos sąlygos bus patikslintos ir smulkiai aptartos tai svarbiai datai artėjant, šiandien tik sėjam sėklą. Į kūrybingas galvas ir siūlinius aruodus…
Gražaus ir prasmingo savaitgalio!

RIMG3116RIMG3119

Živilės Češkevutės megztos kepuraitės ir nuotraukos. Siūlai – dvigubas Admiral 580, 1390, 5900.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00