Plotulopi vasarai

Nesistebėkite šiuo metų laiku dienoraštyje matydami mezginius iš bene pačios šilčiausios islandiškos vilnos. Žinoma, ir ruduo netruks pasirodyti, o atostogos – pats geriausias metas rimtiems megztiniams gaminti, bet kalba dar ne apie rudenį. Jokia vasara mūsuose be megztinio neišgyvenama ir, būkim atviri, į jokią kelionę su bet kokiomis oro prognozėmis be nors vieno jo tikrai neiškeliausime. Ir jei imam vieną vienintelį, kodėl nepasirinkus jo tikrai šilto ir labai lengvo?

IMG 323bb2

Lengvumu su Plotulopi mezginiais gali konkuruoti turbūt tik moheris, bet tai jau visai kitas žanras…

IMG 3236

Šiandieniniai trys megztiniai iš vieno siūlo, bet visi labai skirtingi savo stiliumi. Renatos truputį japoniškas užmestukas-švarkelis, nuostabiai atrodantis tiek prie kelnių, tiek prie sijono. Be sagų, tik susiaučiamas, tiesi apykaklė gali visia uždengti kaklą reikalui esant, o gali gražiais atvartais nukristi.

IMG 3237

Iš pirmo žvilgsnio minimalistiškai paprastas Jolantos megztinis (net spalva tokia į akis nekrentanti!) turi savo razinų –

IMG 3791

dailus kaklo užbaigimas, tegu ir neatitinkantis pirminio sumanymo, bet laimi tas, kas su siūlu bendradarbiauja, o ne kovoja;).

IMG 3792

Pabaigoje – toks įprastas stulpelis taip neįprastai pasibaigia:

IMG 3793

Tai ne pirmas Jolantos megztinis iš Plotulopi šiais metais, bet nusimezgė tokiu pat žaibo greičiu kaip ir rožinis. Įtariu, gerai nuteikia, kai megztinis, cituoju, „yra tokio šiltumo, kokio reikia”;).

IMG 3797

Jurgos Plotulopi ritėsrealizavosi į labai modernų ir šiuolaikinį megztinį.

soft1 medium2

Neįkyri tekstūra, tinkama spalva, madingos detalės –

soft3

viskas taip ir prašosi prie draudimo kortelės į kelioninį krepšį,

soft4 medium2

kad nuo visų oro ir gyvenimo negandų apsaugotų ir sušildytų…

soft6 medium2

Pirmasis megztukas megztas Renatos BlackutėsPlotulopi 9363. Pilkasis megztas Jolantos VainutienėsPlotulopi1027. Trečiasis megztinis megztas ir fotografuotas Jurgos P.R., siūlai – Plotulopi 1432, modelis – „Réversible„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00