Penktadienio rebusas

IMG 3304

Kojininiai siūlai savo gražiu dažymu ir greitais spalviniais pasikeitimais gundo toli gražu ne tik mezgančius kojinius ir neretai jie pasirenkami patiems įvairiausiems projektams – skaroms, kaklašildžiams, šalikams, pirštinėms, kepurėms ar megztukams, net antklodėms.

IMG 3299

Gerumas reikalo tame, kad kokį gamintoją bepaimtum, kojininiai 4 gijų siūlai visi yra daugmaž vienodo storio (100g ~ 420m). Turint galvoje gamintojų kiekį ir jų kolekcijų dydžius, nesunku numanyti, kad derinimo variantai yra tiesiog neišsemiami.

IMG 3292

Atkreipdama dėmesį į taip vykusiai Vilmos parinktą raštą margam siūlui (tik iš pirmo žvilgsnio ir tai pro nedaug praskėstus pirštus tai gali pasirodyti paprasta), užduodu dienos klausimą.

IMG 3296

Iš pirmo žvilgsnio (ir net gana įdėmaus;)) šis kaklašildis yra labai spalviškai vieningas ir nežinodamas net nepagalvotum, kad jame suderinti du labai ryškių ir savitų skirtingų gamintojų (tai reiškia, jog niekas su niekuo nieko nederino, o atvirkščiai, stengėsi išsiskirti) siūlai. Ar galite susekti, kur baigiasi vienas margas siūlas ir prasideda kitas?

IMG 3294

Vilmos Bukaitės megztas kaklašildis iš Opal Hundertwasser 1433 ir Schoppel-wolle Admiral R Druck 2184magic.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00