Nenuspėjamieji

Pačiu spalvų laukimo metu atkeliauja spalvočiausias Schoppel-wolle papildymas:).  Pradedam nuo dar nematytų naujienų. Wunderkleckse (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) nėra visai naujiena MZ. Šis siūlas gaunamas rankom dažant jau numegztą trikotažą ir paskui jį išardant (akių skaičius pataikytas kojinėms). Tokiu būdu kiekvienas kamuoliukas yra unikalus ir nepakartojamas. Naujos yra atkeliavusios spalvos. Pavasariu kvepiantis Žiogas:

IMG 2838

Skystas mėlis:

IMG 2842

Ir istorijos dvelksmą slepianti Bella Patina:

IMG 2843

O šitie XL Kleckse (100% merino vilna iš Patagonijos (superwash), 100g~400m) yra dar nematyta naujiena. Dažyti tokiu pat principu kaip ir kojininiai Wunderkleckse, tik dažomi didesni plotai, nes minkšta ir švelni šimtaprocentinė vilna skirta nebe kojoms. Iš jos bus nuostabios, nenusakomos ir nepakartojamos skaros, megztukai, suknelės ar tunikos, kepurės… Gamintojo stende mane sužavėjo megztiniai, numegzti sudėjus du skirtingų spalvų kamuolius. Efektas – nors rėmink!

IMG 2805

Gaivus Žalias dvelktelėjimas ir intensyvesnis Mendocino:

IMG 2807

Pilkas kamuoliukas švelniai melancholišku pavadinimu Truputis lietaus ir turtingai niuansuota smėlinė Dykuma:

IMG 2814

Rinktinės uogos

IMG 2823

ir Dangaus žydruma. Subalansuota pavasariui:)

IMG 2848

Kadangi siūlas yra visiška naujiena MZ ir jokių projektų dar nėra, susipažinimui siūlau pasižvalgyti po platesnius vandenis. Ir paplanuoti naują, švelnų ir vienintelį bei nepakartojamą mezginį.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00