Virbalinės naujienos paskutinės chronologiškai, bet ne pagal svarbą

Po viso būrio pačių įvairiausių medžiagų bei dydžių virbalų ir vąšelių kaip tarnai paskui puošnią ponų kavalkadą seka kuklus aptarnaujantis personalas. Patys kukliausi ir… reikalingiausi, mezgimo procesą iš darbo verčiantys malonumu, naikinantys stresą, netvarką ir nesaugumą.

IMG 1100

Visų rūšių mezgimo žymekliai – užmaunami ant virbalo žiedeliai, įsegami į mezginį ir užsegami kaip maži žiogeliai. Pastarieji gali ir ant virbalo pasikabinti, ir mezginyje reikiamoje vietoje užsilaikyti.

IMG 1102

Kojininių virbalų saugojimo tūbos, dideli žiogeliai didesniems atvirų akių plotams laikyti (kišenėms ar kaklo vietoje) ir termometrą primenantis virbalų dydžių matuoklis. Pastarasis ne tik pasakys, kokio dydžio NSO priklydo į jūsų virbalų stalčių, bet ir padės išmatuoti mezginio tankumą. Ta termometrą primenanti radona juostelė kairėje rodo 10cm ir 4″ pradžią bei pabaigą (ne toje pačioje vietoje!). Žyma nubrėžta ant permatomo padidinamo stiklo – skaičiuojamas akis matysite taip pat gerai kaip vilkas Raudonkepuraitę su močiutės akiniais;).

86984f3b672318fe954fa81e6a73f5f3

Kojininių virbalų tūbos yra tiesiog nepamainomas dalykas naudojantiems šiuos virbalus. Viena tūba rinkinyje yra uždara – joje galėsite sandėliuoti nenaudojamus mezginyje virbalus. Kitos dvi – su skyle per vidurį jau pradėtiems mezginiams. Sudedi virbalus į juodą tūbą, užspaudi auksine – ir viskas. Saugu kaip Šveicarijos banke – nei viena akis nenusprūs nuo virbalo, nei vienas virbalas nepasimes ar – dar baisiau – nesulūš.

img 8225

Visa eilė valų bei jų sujungėjai prisukamiems valinių virbalų galams (tinka bet kokios medžiagos). Įprastą violetinį atspalvį papildė juoda – kiekvieno skoniui:).

IMG 1107{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00