Tvidas margai

Tęsiant pasakojimą apie Rowan Felted Tweed DK, niekaip negalima apeiti spalvotų mezginių. Kai juos pamatai, atrodo, kad šis siūlas tamtyč ir sutvertas. Visos jo spalvos, rodos, dera tarpusavyje, siūlas „lipnus” ir gerai atrodo žakardiniame mezgime, o Fair-Isle mezginiai taip ir asocijuojasi su tai pačiai šaliai taip būdingu tvidu. Ne vienas toks mezginys pasirodė MZ dienoraštyje, labai mėgsta jį spalvoto mezgimo virtuozė Virginija, šiandien – dar nematyti mezginiai.

DSCF1064

Šis modelis (Lidiya), pasirodęs Rowan 48 žurnale sukėlė tikrą furorą mezgėjų tarpe. Tikro pabaigto daikto taip ir nepamačiau (bet vilties neprarandu, nes jį mezga Gitana), bet jo sukeltas entiuziazmo, idėjų, minčių ir spalvų derinimo proveržis buvo tikrai įspūdingas.

unnamedkj

Nuotraukose užfiksuotas Loretos mezginys kaip ir baudėsi virsti tokiu spalvotu megztuku, bet jam buvo skirtas kitas likimas.

DSCF1063

Patekęs į nuostabaus skonio ir sugebėjimų Loretos mamos rankas jis tapo štai tokiu fantastišku sijonu.

DSCF2069

O čia nuotrauka iš mezgimo proceso. Kam siūlų laikiklis slidinėja ant piršto, Loreta turi gerą patarimą – nukirptą guminės pirštinės dalį.

DSCF1075

Galvodama apie procesą, nesusilaikiau nenugvelbus iš Ravelry Kristinos „akvariumo”. Mintys jos ne tokios džiaugsmingos, bandant įgyvendinti aukšto pilotažo Rowan dizainerių kūrinius, bet nuotrauka tai smagi;).

IMG 6002 medium2

Spėju, Rebeccos žurnalas pasitarnavo Dovilės megztukui.

IMG 2712

pholllto

O katulis aktyviai prisidėjo prie proceso, nes sunku rasti tokį katiną, kurio netrauktų tokie reikalai;).

unnambbed

Jolanta savo megztuke vienspalvius plotus suderino su pačiais įvairiausiais spalviniais motyvais.

IMG 5355s

Margam gobtuvui atliepia tokia pat marginta apačia ir dar sudėtingesnio rašto rankogaliai, prisiderinusi užsegimo juostelė

IMG 5363s

ir gėlėm pražydusios kišenės.

IMG 5360s

Daiva savo megztuke labai žaismingai apžaidė spalvotus tvido trupinėlius,

daivos megz1

parinkdama tokį pat taškuotą žakardą,

daivos megz

kuris  dailiai sujungia dvi tvido spalvas. Megztukas ir linksmas, ir labai kultūringas tuo pat metu.

daivos megz2

Pirmose nuotraukose – Loretos megztinis, įkvėptas Lidiya tunikos, pavirtęs sijonu. Siūlai visi – Rowan Felted Tweed DK, spalvos – beveik visos. Tiek pat daug jų ir Kristinos Milčienės pradėtame mezginyje, modelis -„Maple„. Katinukas įsitaisęs prie Dovilės Žydelienės mezginio, modelio nebeatseku :(, siūlai – Rowan Felted Tweed DK 160, 154, 177, 167, 145. Melsvas megztukas su gobtuvu megztas Jolantos Kasteckienės, modelio taip pat neatseku:(, siūlai – Rowan Felted Tweed DK 167, 165, 145, 160. Raudonas megztukas Daivos Ovsianienės, siūlai – Rowan Felted Tweed DK 150 ir 177, sagos – Union Knopf. Nuotraukos autorių.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00