Žiūrim po egle

Mezgėjai jau greičiausiai susipirkę visas reikalingas priemones dovanoms gaminti ir patogiai (ar ne taip patogiai, pasislėpę) intensyviai darbuojasi virbalais. Artimieji dar turi laiko pagalvoti ir paieškoti, kuo pradžiuginti tuos nuolat visus artimuosius apmezgančius nykštukus. Storos spalvotos vilnos kamuolys (Drops Big Delight) neabejotinai tiks į kompaniją žieminiams apelsinams ir mandarinams. Iš vieno tokio kamuolio – pirštinės, spalvota kepurė ar blauzdinės. Iš poros jau ir visas šalikas… 

IMG 9852

Labai jautriems – toks pat spalvotas, bet švelnios merino vilnos kamuolys (Gradient)  Jis jau drąsiai virs kaklašildžiu, kepure jautriai kaktai pridengti ar net pradės naują megztinį.

IMG 6630

Prie širdies spalvoti voratinkliai? (Zauberball100 ir LacaBall) Išsirinksite kokias tik norėsite spalvas būsimai skarai, švelniam baktusiukui ar pirštuotom pirštinėm.

 IMG 6070

Labai labai jautriems – labai labai švelni merino vilna (Edition 6.0 ir Edition 3.0).

IMG 6517

Melanžo mylėtojai iš tokio Zauberwolle kamuolio nusimegs švelnų ir labai netikėtą daiktą. Ir negalės sustoti, kol neišsiaiškins, kaip tos spalvos dėliojasi. O dėliojasi jos…

IMG 6458

Jei norėsis pridėti prie siūlų ir idėją, ką su jais daryti, modelių skyrelis pasiruošęs. Išsirinkit patikusį, o mes parodysim visus įmanomus variantus. Pridėsit prie siūlų atspausdintą aprašymą, pritaikytus virbalus ir turėsit idealią dovaną pradedančiajam, kuriam dar daug kas neaišku ir nežinomoms žemėms tyrinėti praverstų geras detalus žemėlapis;). Iš tų pačių margų Zauberwolle kamuolių galite nusimegzti Kariusą su bepirštėm gyvačiuotom pirštinaitėm

IMG 0852-001

Iš dviejų kamuoliukų Hemp Tweed išeis puikiausia kepurė. Lieka tik išsirinkti du patikusių spalvų kamuoliukus… Ir gal dar bumbulų darymo įrankį:).

IMG 0257

O gal jūsų nykštukai žavisi žakardiniu mezgimu? Drops Alpaca lentynos lūžta nuo spalvų, išsirinkite pačias gražiausias Hortenzijoms ar Rugsėjo pirštinėms.

IMG 2478

O gal po eglute pasirodys jau pavasarį sugrįžtantys paukščiai?

IMG 0060

Danguje ar pirmos žalumos fone? 

IMG 9655

Išrinkę Escimo spalvą Žaliam kaklui, galit užskaityti savo dovaną dvigubai. Jis taip greitai nusimezga, kad nė Naujųjų nesulaukęs jūsų mezgantis artimasis turi šansų pasipuošti nauju aksesuaru.

IMG 9720-001

Mezgimas, kaip ir daugelis gyvenimo sričių, gali būti puikus būdas pažinti pasaulį netoli nuo mylimo krėslo nuėjus.

IMG 7841

Tradicinių islandiškų megztinių modelių žurnalas su pridėta tikra islandiška vilna daug greičiau už bet kokias oro linijas nuskraidins mus į ledo šalį.

IMG 7791

O gal panorėsit aplankyti kitą šiaurinę salą – Farerų?

 IMG 8816

Avys ten, atvežtos dar vikingų laikais, nepakitusios veislės išliko iki šių dienų. Prisitaikiusios prie vietinio gan atšiauraus klimato, jos užaugina labai šiltą ir plaukuotą vilną. Natūralumo ir gamtos mėgėjams – 5 nedažytos spalvos. Spalvų pasiilgusiems – margos ir dar margesnės. Šiltoms žieminėms pirštinėms, skaroms ir slidinėjimo megztiniams… Istorijos mylėtojai apsidžiaugs radę seno dokumento kopiją etiketės viduje;).

IMG 8845

Norisi kur šilčiau?

IMG 6742

Britiškas išieškotas stilius su pačiu britiškiausiu siūlu – tvidu.

IMG 7659

O pasidairę po pasaulį, kitom akim žvelgsim ir į savo šalį, kurioje tiek nuostabių ir dar neištirtų dalykų slypi. Fantastinė knyga apie lietuvišką mezgimą atvers akis ne vienam galvojančiam, kad ką jau ką, o savo šalies rankdarbius jis žino iki smulkmenų. Ir bus neįkainojama dovana apie mūsų šalį užsieniečiams, kuriuos ne tiek jau daug informacijos apie lietuvišką mezgimą anglų kalba pasiekia.

1-lithuanian book cover

Beveik visiems knygoje pateiktiems projektams idealiai tiks estiška vilna, kurios šiluma ir spalvos žibės po eglute ryškiausia žvaigžde:).

IMG 6953

Sėkmės Jums, gerieji Kalėdų seneliai!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00