Pūkuotukai

Šiandieninės naujienos – švelnios, pūkuotos ir prašmatnios. Kai norisi ne tik švelnaus ir šilto, bet ir lengvo kaip pūkas ar debesėlis…

IMG 9767

BRUSHED ALPACA SILK (77% alpaka, 23% šilkas, 25g ~ 140m) labai patiks tiems, kam tradicinis plonas moheris su šilku primena voratinklio gijas ir truputį kelia baimę.

IMG 9779-001

Puikus įvairiems deriniams, galima megzti tiek viengubą, tiek dvigubą ir neplonu virbalu. Tiek alpakų vilna, tiek šilkas užtikrins puikų kritimą be jokio šanso sušalti.

IMG 9780

Kolekciją papildė kelios naujos spalvos, tarp jų ši skani rožinė. Kai kam labai tinkanti ir kai kam labai patinkanti;)). Labiau už visus kitus rausvus šio siūlo atspalvius.

IMG 9930

Drops KidSilk (70% moheris, 30%  šilkas, 25g ~ 200m) lentynose – visos kolekcijos spalvos:). Šventiškai atrodys vienas, o pridėtas prie bet kokio kito siūlo pridės jam pūkelio, purumo, šiltumo ir puošnumo.

IMG 9944

Nenebaimina tariamas šio siūlo plonumas – pūkelis užpildys tarpus mezgant ne pačiais ploniausiais virbalais, o mezginys bus elegantiškas ir besvoris. Pageidaujante daugiau svorio? Drops Lace ar Rowan Fine Lace pasiruošę į kompaniją:). {jcomments on}

IMG 9948

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00