Dar nematytos naujienos

Drops siunta prieš Kalėdas jau ima darytis tradicija… Gera tradicija, nes mezgėjams dabar pats darbymetis. Šąla ausys, rankos, kaklai, kojos ir krūtinės, o dar Kalėdų senelis pagalbos prašo…
Be gausaus jau pažįstamų siūlų papildymo, ši siunta turtinga visai nematytomis naujienomis. 

Labai lauktas siūlas – PUNA (100% alpaka, 50g~110m). Drops Alpaca yra vienas pačių mėgstamiausių ir populiariausių siūlų, tik kai kam užkliūdavo jo plonumas, vis teiraudavosi storesnės alpakos. Štai ji, vidutinio storio, 8 natūralių spalvų – patiems įvairiausiems projektams. Kepurėms, šalikams, megztiniams, pirštinėms, vienspalviams kiauraraščiams, tekstūriniams raštams ir subtiliems žakardams. Siūlas švelnus, labai šiltas ir puikiai krentantis!

IMG 9512

Dar viena taip pat labai gera naujiena – FLORA (65% vilna, 35% alpaka, 50g ~ 210m). Jos gamintojas jau seniau pasirūpino avies vilnos ir alpakos deriniais, kad juose atsiskleistų visos geros kiekvieno pluošto savybės ir dar papildytų viena kitą. Pažįstamas iš storesnių siūlų (Lima bei Nepal)derinys atsirado dabar visai plonu pavidalu, labai gero metražo ir vasarišku pavadinimu. 

IMG 9552

Ne veltui sakoma, kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks. Toks gėlėtas pavadinimas žiedų spalva ir nuspalvintas. Be privalomų neutralių ir rusvai violetinių,

IMG 9559

visos Floros spalvos – gaivios ir skaidrios. Lyg rausvi, melsvi

 IMG 9569

ar geltoni žiedai su žolės žalumo lapeliais.

IMG 9573

Rausva ir melsva – atsisveikimui su 2016-asiais😉 

IMG 9560

ir privaloma juoda. Ploniems megztukams, šaliams, pirštinėms, kepurėms, suknelėms. Dalia prisėdo pabandyti naujienos ir akimirksniu atrado, kad Flora labai tinka brioche raštui, kuriam dauguma siūlų per stori ar negražiai krenta.

IMG 9577

Ir dar naujiena – iš žiemos pasakos. GLITTER (40% metalinis siūlas, 60% cupro, perdirbta iš medvilnės celiuliozė, 10g ~ 700m). Visai kukliai atrodanti špulytė, kurioje vos ne kilometras šventiško blizgesio, tinkančio pridėti prie beveik bet kokio siūlo. Jums aukso ar sidabro?

IMG 9525{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00