Šiltos spalvotos naujienos

Labai šiltos naujienos iš Farerų salų sinchronizuojasi su šalčių pradžia;)). Šimtaprocentinė vietinių avių vilna jau puikiai pažįstama mūsų mezgėjams. Atkeliavo visų trijų storių papildymas, kurio didžiausią dalį užima pats ploniausias vienos gijos siūlas (100g ~ 500m), mat jo atsargos buvo jau visai išsekusios ir kažkokie negeri gandai sklandė. Turting dabartinė siunta ne tik paneigė bet kokius negerus gandus, bet ir pateikė nuostabiausių siurprizų!

IMG 8822-001

Prie visų penkių natūralių atspalvių (balta, dvi pilkos ir dvi rudos spalvos) prisidėjo ir iki šiol nematyta naujovė – pereinamų spalvų viengijai! Penki pirmi atspalviai jau pažįstami iš storesniųjų (dvigijų) skyrelio, o paskutinis – visai visai naujas.

IMG 8866

Kam šie margi siūlai naujiena, pristatau, jog spalvos keičiasi ilgais intervalais, panašiai kaip estiškoje Aade Long. Tik pats siūlas storesnis, tvirtesnis, plaukuotesnis. Lygiame mezgime turi polinkį skersuoti, tą reikia turėti galvoje parenkant raštą. Galima skersavimą sustabdyti kaitant geras ir išvirkščias akis, o galima juo pasinaudoti, kaip padarė Evelina savo tunikoje.

IMG 8831-001

Šis siūlas kaip retas kuris draugauja su žiema ir sniegu, todėl jei svarstote, ką pasirinkti išoriniam pirštinių kiauraraščiui, žieminei skarai, šiltam vidiniam sluoksniui, pirmiausia apžiūrėkit šį siūlą. Jis gali nepatikti patiems jautriausiems, nes yra tvirto charakterio, bet su laiku ir jis apsišlifuoja, pasivelia, išsipūkuoja, užtai raštai jame nesubliūkš ir išlaikys 3D efektą.

IMG 8835

Prie pereinamų spalvų gijų prisidėjo ir visa vaivorykštė vienspalvių dažytų, kurie puikiai sudera su margais, pratęsdami jų spalvas.

IMG 8838

Siūlas pakankamai plonas, kad būtų galima nerti vąšeliu – jau pradėjau skarą;).

IMG 8845

Pakankamai plonas, kad galima būti burti visokiausius melanžus, derinant kartu tiek margus, tiek vienspalvius siūlus.

IMG 8847

Tokios pat spalvos atkeliavo ir kitų storių, sudarydamos neribotas galimybes derinti, komplektuoti, kombinuoti.

IMG 8850

Tamsiai žalia iš vidurinio margo siūlo pabėgo nuo fotosesijos, bet ne nuo mezgėjų akių;). Paradą užbaigia šilti rudeniniai tonai. Baltai žiemai šildyti:).

IMG 8854{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00