Tobula pora

Regia kartu su norvegų dizaineriais Arne & Carlos paruošė fantastinę naujieną!  Gamintojas suporavo kartu pačius geriausius pastarųjų metų atradimus – šių dviejų dizainerių spalvų ir formos jausmą su dviejų identiškų kojinių sistema Pairfect. Ir visa tai pačiu tinkamiausiu laiku – šalant orui, blankstant spalvoms ir atėjant Kalėdoms:).

IMG 9112

100g siūlų kamuolys (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) atrodo taip – geltonas žymimas siūlas ir kraštelio bei kulno su nosim spalvos sluoksnis viršuje.

IMG 9121

O patraukę už to geltono siūlo (jis užkištas už etiketės kampučio su įrašu „Easy Start”) ir jį nukirpę, pradėsite megzti kojinę. Pirma spalva bus skirta stulpeliui, toliau eis raštas. Kai pasieksite stulpelio spalvą, žinosite, kad atėjo laikas kulnui. Jį galite megzti koks tik patinka, nebūtinai tokį, kaip nuotraukose – trumpų eilių. Pabaigę pirmą kojinę vyniojam siūlą, kol rasim geltoną žymimąją dalį, ją nukerpam ir pradedam nuo pradžių.

 

 

 

regia pairfect arne carlos farbk1

Dizainerių video apie šių kojinių mezgimą galite pažiūrėti čia, o apsiavus tokias kojines – pažadu! – kojs pačios ims šokti:). 

IMG 9113{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00