Patys ploniausi

Noro Cashmere Flavor (60% viskozė, 25% nailonas, 15% vilna, 100g ~ 900m) – pats ploniausias šio gamintojo siūlas, likęs visai vienišas tokio storio grupėje, bet nuo to ne mažiau gražus ir spalvingas.

IMG 7911

Spalvotiems plonyčiams mezginiams bei nėriniams,

IMG 7916

šie siūlai yra puikūs vieni patys spalvomis džiaugtis ir nepamainomi įvairiuose melanžuose, suteikdami neįkyraus spalvingumo, prislopinti kaimyno, ar atvirkščiai, suderinti su kitu margu siūlu, suskambantys netikėčiausiais atspalviais.

IMG 7920

Jie taip pat puikiai gali pasitarnauti priedu prie vienspalvio siūlo, kaip druska, kurios reikia labai nedaug, bet reiškia ji – ohoho kiek! Pavyzdys – Evelinos skara, kuri jos pačios taip gražiai aprašyta, kad negaliu nepacituoti. „Skara džiaugiuosi neapsakomai. Nuotraukose kaip nuotraukose, o realybėje – nenusakomo prabangaus delikatumo mezginys. Driekiasi kaip voratinklis, vilnija kaip šilkas, krenta kaip sniegas rudenį… 🙂 Tesveria 80 g, telpa į saują…”

unnllamed

Lygiai išmegztos spalvos atrodys taip (↓), bet čia tik nauja kolekcija, parduotuvėje yra daugiau spalvų:).

cashmere flavor 950

Skara megzta ir fotografuota Evelinos Drazdauskienės iš plonos merino vilnos ir prie jos priderinto Cashmere Flavor lašiuko.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00