Skalbimo diena

Mezginys virsta nešiojamu daiktu ir kiek ilgai jis gyvens bei kaip gražiai atrodys, daug priklauso nuo mūsų, tai yra, nuo jo priežiūros. Vilna, kaip žinia, nemyli jokios agresyvios „priežiūros”, ją remenduojama kuo mažiau skalbti ir stipriai nepervargti minkant ir trinant. Todėl kai tik įmanoma, vilną reikia vėdinti, o ne skalbti, žiemą į pagalbą pasitelkti sausą sniegą, o kai jau reikalai prieina iki skalbimo, naudoti vilnai draugiškas priemones. Jų prigaminta daug ir įvairių, o dar pridėjus žmonėms skirtus šampūnus… Ir iš viso šio švaros okeano išsiskiria turbūt pati geriausia vilnos priežiūros priemonė – EUCALAN.

IMG 7837

Gaminamas Kanadoje iš natūralių medžiagų, šis ploviklis taupo vandenį, vilną, mūsų laiką ir rankas. Vienam vidutinio dydžio mezginiui pripilame į dubenį 4l vandens ir 5ml (arbatinis šaukštelis) Eucalano. Merkiame mezginį ir leidžiame jam pasipliuškenti mažiausiai pusvalandį, kuo purvinesnis daiktas, tuo ilgiau (ypatingo purvinumo atveju padauginame ir ploviklio), netriname ir nemaigome. Praėjus laikui, ištraukiame skalbinį iš šiltos vonios, švelniai nugręžiame ir… džiauname. Jokio skalavimo ir skalbimo tikrąja ta žodžio prasme!
Skalbiant megztus daiktus su Eucalanu mašina, reikia priemonę pilti ne į skalbimo, o į skalavimo priemonės stalčiuką. Užstatom skalavimo režimą ir išjungiam mašiną, kai ji prisipildys vandens bent pusvalandžiui. Paskui pratęsiam programą, mezginys bus išmirkęs ir išgręžtas. Ta proga primenu, kad vilnoniams daiktams maksimalus apsukų skaičius neturi viršyti 800.
Į MZ atkeliavę skalbikliai yra 4 kvapų: greipfruto, levandų, eukalipto ir bekvapis. Kvapai švelnūs ir malonūs, juos suteikia sudėtyje esantys eteriniai aliejai, todėl labai siūlau pauostyti net ir bekvapių priemonių šalininkus, daugelis pakeitė savo įsitikinimus;). 500 ml butelio užteks 100 skalbimų.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00