Mezgimo zonai septyneri!

Su paskutiniais obuoliais ir pirmomis šiltomis kojinėmis ateina MZ gimtadienis, šiemet jau septintas.

IMG 5598

Neretai žmogaus gyvenimas matuojamas septynmečiais, kurių kiekvienas turi tik jam būdingas savybes ir tikslus. Jei parduotuvė kaip gyvas organizmas irgi pavaldi tiems patiems dėsniams, tai šis ruduo žymi svarbią vieno etapo pabaigą ir naują vingį, už kurio posūkių norisi tikėtis naujos kokybės, džiuginančių siurprizų ir naujų iššūkių;)).
Parduotuvės gyvavimo pradžioje pagrindinis dėmesys buvo plėtrai į plotį – norėjosi kuo daugiau įvairių siūlų, naujų gamintojų, naujų priemonių, visko daugiau ir gausiau. Kuo toliau, tuo labiau rūpėjo, kas slypi už kiekvieno siūlų kamuoliuko lentynoje, kur, kaip ir kieno jis pagamintas, vis daugiau aplink radosi žmonių, kurie dirbo šį darbą ne formaliai, o su didele meile, entiuziazmu ir išmanymu, kuriems tai buvo ne tik prekyba, bet ir kūryba. Būtent pastaroji man atrodo vis svarbesnė ir reikšmingesnė, nes ta gera kibirkštis siūlo kamuoliuko pavidalu keliauja į kažkieno namus ir ten tęsia tą pačią veiklą. Siūlų parduotuvė tampa tarpininku tarp dviejų kūrybinių šaltinių ir tai turbūt yra pati nuostabiausia jos darbo dalis. Į ją ateina ne vartotojas, o kūrėjas.
Gimtadienis – pati geriausia proga padėkoti visiems Jums, kūrybiškos sielos, už tą nuolatinį balansavimą viena koja virš žemės, už tuos kasdieninius džiaugsmus, netikėtus atradimus, besiskleidžiantį grožį, už jūsų meilę, dosnumą ir palaikymą. Rugsėjo 29 dieną, ketvirtadienį, gimtadienio proga MZ AČIŪ materializuosis tradicine gimtadienine nuolaida (šiemet – 7%) ir, taip pat tradiciškai, nauju modeliu. O tai, kad nuotrauka, praskleidžianti kamputį paslapties, yra ne mano, o draugės – simboliška. Mes visi sumegzti į tą patį meilės darbą…

IMG 0717 medium2{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00