Arne&Carlos kojininių siūlų kolekcija

Na ką, sparčiai artėja šiltų kojinių naudojimo metas? Negaliu pasakyti mezgimo, nes tvarkingi žmonės žiemai turėjo ruoštis iš anksto ir megzti roges kojines vasarą, o tie, kam patinka pats procesas, mezga jas visą laiką. Bet dabar virbalus priversti imtis net ir tie, kurie nemezgė kojinių meno vardan, o vasarą turėjo kitų reikalų. Šąlančių kojų pagalbos prašymas ima skambėti vis garsiau…
MZ pačiu laiku pasirodė nuostabi kojinių siūlų kolekcija, kuri tikrai pasaldins gyvenimą net ir bandantiems išsisukti nuo daug mažų virbalų ir kažkokio nesuprantamo kulno. Ją sukūrė norvegų dizaineriai Arne&Carlos. Tiesa, „Regia” užsakymu jie kuria jau trečią kolekciją ir ši, pati naujausia, nekantrauja pralinksminti jūsų kojas.

IMG 6413

Tik jiems būdingi spalviniai deriniai nuteiks giedrai pačią niūriausią dieną, nes dizainerių kūrybingumas ir begalinis pozityvumas taip ir lenda iš kiekvienos akies.

IMG 6432

Manau, kūrėjų pristatinėti nereikia, jų megzti kalėdiniai bumbulai užkariavo pasaulį. Arne ir Carlos nuo bumbulų nuėjo tolimą kelią ir sukūrė pačių įvairiausių dalykų – nuo drabužių kolekcijų iki interjero detalių, lėlių, paukščių… Nėra jokių ribų jų kūrybingumui, kuris trykšta kaip neišsenkantis šaltinis ir gaivina pasaulį pačiais įvairiausiais gražiais dalykais – naujais modeliais, netikėtais spalviniais deriniais ir – svarbiausia! – dideliu džiaugsmu ir laisve. Jumoro jausmas čia tiesiog negali neužsukti.

IMG 6437

Iš susitikimo su jais Kiolno mugėje įstrigo man vienas jų papasakotas epizodas. Populiarūs dizaineriai yra visur laukiami ir namie turbūt praleidžia mažiau laiko nei viešbučiuose. Sėdėjo jie kažkokiam nykiam kampelyje vieną vakarą, labai veiklos nebuvo ir ką jūs manot, kuo vyrukai užsiėmė? Rypavimu ir buku spoksojimu į TV ekraną? Jie prisiminė skandalingai internetą apskriejusią pusnuogės Kardashian nuotrauką ir nusprendė aktorę tokia pačia poza numegzti. Rezultatas tapo ne mažiau garsus nei originalas;. ) Labai tikiuosi nesukelti jokių diskusijų ta tema, tiesiog man šis nuotykis taip taikliai atspindi jų požiūrį į kūrybą – ir rimtą (apgalvotos visos detalės), ir išdykėliškai vėjavaikišką, laisvą, šmaikštų, neieškantį dvasingu veido didelių gelmių ir aukštumų, bet kas žino, ar ne dar giliau neriantį…

IMG 6418

Pačių įvairiausių spalvų kamuoliukai išsidėlios į gražias raštuotas kojines. Arba į baktusą, pirštines, megztuką…

IMG 6423

Dalia neištvėrė ir vieną pabandė. Norėtumėt tokių, ar ne?

IMG 6697

Ir dar prie kojinių sezono – reikia ne tik prašmatnių patiekalų, bet ir duonos kasdieninės. „Regia uni” (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 420 m)  gražios vienspalvės sruogos pasiruošusios sugulti į bet kokius jūsų pasirinktus raštus:

IMG 6405{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00