Nepamirškim kojinių!

Schoppel-wolle gamina pačius įvairiausius siūlus, bet kojininių visame būryje bus bene daugiausia. Pačių įvairiausių atspalvių ir marginimų. Karščiausios naujienos jau gundo virbalus;).
Du nauji atspalviai Das Paar (75% vilnos, 25% poliamido, 100g ~ 420m) – Penki draugai  ir Sodininkas mėgėjas.

IMG 6594

Nepažįstantiems šių siūlų, pristatau, kaip gudriai jie padaryti, kad ir simetrijos mylėtojai, ir unikalaus nemechaninio dažymo šalininkai būtų patenkinti. Ši didelė sruoga su daryta iš dviejų mažų. Vienodų. Rekia išsukti jas atskirai, susekant, kad abu kamuoliukai keistų spalvas ta pačia kryptimi (sudėtingai parašiau, bet tereikia iš dviejų galų pasirinkti vieną;)). Du kamuoliukai – dvi vienodos kojinės.

IMG 6612

Wunderkleckse (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) taip pat skirti kojinėms, tik su simetrija jie turi nedaug bendro. Jūsų kojinės greičiau primins paveikslus abstraktaus meno muziejuje nei tvarkingo kojinių fabriko lentynos turinį. Numegztas gabalas nudažomas rankiniu būdu ir išardomas. Kiek akių dėsit, ką megsit, toks ir susidėlios raštas. Kiekvieną kartą unikalus ir nepakartojamas. Nauja spalva – Wish dots:

IMG 6600

Tegu jūsų kojos būna šį rudenį ne tik šiltos, bet ir labai gražios! Ir ne tik kojos…:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00