Pelenė skuba į puotą

Dar vienas vasaros penktadienis, viliojantis savaitgalio laisve ir nuotykiais, todėl ir dienoraštyje šiandien vaizdai iš pasakos.

File 000 26  medium2

Kad jau taip galėtum pasipuošti, tenka paplušėti ir šis kelias tik gerai pasakos herojei.

File 000 9  medium2

Pačiai Kristinai ši istorija priminė Pelenę. Sutikit, viskozės siūlas yra kaprizinga gražuolė, jį lengva ir bet kokiu nelygiu nagu ar pagrubusiu pirštu užkabinti, o ką jau kalbėti, kai siūlą čiupinėja ne 10, o visa 20 pirštų, iš kurių pusė – mažučių, smalsių ir labai kibių;)).

File 000 10  medium2

Bet pasakoje visada ateina graži ir pelnyta pabaiga – puotai pasiruošta!

File 000 14  medium2

Prie puošnios blizgios palaidinės būtinas bolero, nes šventė net ir Pelenei tęsiasi iki vidurnakčio, o tokiu metu gali būti vėsoka net realioje vasaros erdvėje…

File 002

„…prieš plovimą vaikštinėjau po savo gėlynus su juo rankose – ir staiga tapo aišku, apie ką yra Belle 16 spalva. Nuotraukose dūminė rožė Novalis 🙂

File 000 19

Šiaip, ir metai dabar ’16-ti, ir skaičius laimingasis yra 16 (gimimo dienos, ir šiaip laimingas). Spalva vadinasi Mauve, modelis vadinasi Maeve.
Viską sudėjus, nuostabūs sutapimai 🙂

File 004

Siekiau atitaikyti akių skaičių ir blokuoti taip, kad nugara nebūtų susiraukšlėjusi ir nekabėtų maišai pažastyse, man labai negražu.

File 0006

Modelis tai toks paprastas, lengva ir greita megzti labai. Ir dar dalykas, šio siūlo tekstūros, spalvos bei modelio universalumo dėka, man atrodo, tai yra toks drabužėlis, kurį galima prisitaikyti su viskuo nuo romantiškų šilko sijonų iki džinsų ir odinių kelnių… Ir prie elegantiško dalyko, ir apsmukusio kasdieniško.

File 0005

Siūlas malonus dėvėti, be to, jis tikrai netįsta/ nesitraukia/ nieko neprognozuojamo nedaro, bet gana gerai pasiduoda formavimui blokuojant.”

File 000 3  medium2

Apie puošnią palaidinę iš viskozės Kristina negalėtų to paties pasakyti, nes jis nevisai prognozuojamai truputį paaugo (visokozė!). Na, lemtinga puota būna tik kartą ir visos pasakos baigiasi vestuvėmis. O būtent po jų ir prasideda visi neprognozuojami dalykai…

File 0008File 0007

Užtai bolero pateisino visas viltis ir tiks prie bet kokio drabužio spintoje.

ivairus

Presentation1 medium2

Kristinos Milčienės mezginiai, komentarai ir nuotraukos. Puošni palaidinė megzta iš Cotton Viscose 28, modelis – „Leora Tank„, apačios kraštelis iš kito modelio – „Beaded Cami„. Bolero megztas iš Drops Belle 16, modelis – „Maeve„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00